Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trhy pro záčátečníky


Jakub

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

mám trochu problém s hodnotou bodu na e-mini trzích. Hledal jsem tyto hodnoty na stránkách burzy ale moc se v tom nevyznám. Jde o ES, NQ a YM. Můžete mi prosím někdo pomoci s těmito hodnotami za bod? Našel jsem ES-0,05point=$2,5 NQ-0,50point=$10 YM-1point=$5 Jsou tyto informace správné? Děkuji za reakci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 330
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Omlouvám se za začátečnickou otázku, ale nikde nemůžu najít co znamená trh ER1 (z živého obchodování na woodiho stránkách). Pátral jsem po nějakým seznamu zkratek, našel jsem toto: www2.barchart.com/futures.asp ale E-Mini Russell 2000 je tam pod symbolem EZ, na stránkách burzy je E-Mini Russell 2000 pod symbolem ER2, a symbol ER1 jsem nenašl nikde. Jsem z toho nějaký zmatený, může mi to někdo objasnit, případně poslat link na nějaký seznam? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miles: "rozdíl mezi index a jiným trhem" je např. tady: www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/komodity-elektronicky.html. ER1 je samozřejmě na stejné burze jako ER2 (jedná se vlastně o stejnou komoditu e-mini Russell 2000 ale obchodovanou pouze v hlavních obchodních hodinách burzy - nezahrnuje tedy např. noční obchody). Obchodovavané komodity a jejich označení záleží na brokerovi, softwaru a burze, takže například u IB ER1 není.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý deň,
venujem sa aktívnejšie Forexu, ale plánujem pridať k nemu aj obchodovanie komodít. Keďže som zistil, že komodity sú predsa len o niečom inom ako FX, začal som "od podlahy" a prehrýzam sa článkami pre úplných začiatočníkov, aby som nezanedbal žiadnu maličkosť. A hneď sa chcem opýtať skúsenejších traderov:
Plánujem obchodovať na začiatok Corn a Sugar. Uvažujem nad tým, či obchodovať intradenne alebo denne. Učím sa pracovať s TNT programom, ktorý nemá intradenné data, takže pomocou neho by som obchodoval denne. Otázka teraz je, s akým minimálnym účtom musím rátať na začiatku, ak chcem obchodovať Corn a Sugar intradenne a s akým účtom ak ich chcem obchodovať denne?
Odpoveď je pre mňa dôležitá aj z pohľadu rozhodovania sa, či sa stanem intradenným alebo denným obchodníkom...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

×
×
  • Vytvořit...