Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Formace dvojitý vrchol a dvojité dno prakticky v intradenním obchodování - 1


Doporučené příspěvky

Přikládám screeny z toho svého systému, který se trošku podobá skalpingu (popsal jsem výše), v deníku mám výpočet MM (počet zisk obchodů x zisk na PT) - (počet ztrátových x ztráta) vypočte mi podle toho kolik ticků je PT. (jsou tam započteny komise). Další příloha obsahuje výsek obchodů ze včerejška na ES.

6335

6336

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 138
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

airmike >> mi se zase na CCI nemusí vytvořit divergence, jen pravá noha na CCI nesmí být nad levou. Ono na DT, DB je vážně dobré, že se docela dají obchodovat mechanicky i když ten cit se může zapojit, já třeba nemám rád RR, protože je pak vidím všude. DT, DB mě trochu brzdí. Taky se snažím obch. seanci zkracovat, proto i ten scalping, ten jedu od 8:30 do 10:00. Pokud by byly 4 obchody za sebou v zisku tak bych pro daný den skončil, taktéž 2 ztráty a konec.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim
rad bych se zapojil, ale nejsem si jistej, co si mam predstavit pod pojmem [bold]timeframe 1500 volume [/bold].
me se volume normalne zobrazuje jako histogram. muzu na to hodit nejakou MA, cimz bych dostal caru.
v clanku je psano, ze se obchoduje podle volume. dava volume lepsi signaly na paterny nez price??
diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Everest Napsal:
-------------------------------------------------------
> ........... Trendové DT/DB jsou
> víceméně identické s RR které jsem převzal z
> materiálů z Bubleho...........

po přečtení článku jsem se přesně na toto chtěl dotázat ...... jestli tedy chápu správně, tak trendové DT/DB a Role Reversal jsou si velmi podobné (?)

děkuji


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Remarque: Dobrý deň. Vďaka za screenshoty Vášho systému. Pokúsil som sa analyzovať Váš screenshot z 22.10.2008 a objavil som tam ešte niekoľko potenciálnych vstupov (sú vyznačené žltou elipsou). Ak sa môžem opýtať, tieto chýbajúce vstupy nesplňujú podmienky systému, alebo boli len jednoducho zabudnuté? Pavel

6338

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...