Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Formace dvojitý vrchol a dvojité dno prakticky v intradenním obchodování - 1


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 138
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

danek >> teď mi jde jenom o to jestli bude nějaký rozdíl ve slippu při sim a live, jestli mi to bude dělat paseku tak jdu na svůj bývalý systém na NQ. a vždyť přece ztráty tam normálně mám, taky kolem těch 30%.

ticker >> já vstupuju normálně stopkou a vystupuju na PT nebo SL, takže taky stopka. tam slipp fakt není.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

danek >> nižší TF se mi opravdu velmi zalíbil, kromě toho mého scalpingu (říkal jsem, že je to spíše hraní a sleduju to ze zábavy) si za každý den zapisuju DT, DB, která se mi líbila, SL bych měl stejný, jen DT, DB jiné, musí být na konci trendu, rozdíl mezi svíčkami alespoň 3 bary, přesné na tick a prostě hezké. Předpokládám, že úspěšnost budu mít vyšší a RRR taky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frame3 >> obch. systém jsem měl dodělaný, jsem si řekl, že si dám na chvíli oddych a zkusím ze srandy oddych (s tím že v live pojedu svědomitě svůj stávající systém) jenže jak jsem zkusil jet nižší TF, tak se mi to zalíbilo, u těch miniDT, DB jasně že nezůstanu, jen možná zůstanu na tom nižším TF a na ES-ku, ale pravidla tak jak to bylo předtím. Dneska ten můj scalping (viz. výše) udělal přes 400$ - 22 obchodů, stávající systém ale na nižším TF 10 obchodů 625$. Já prostě nezvládnu sedět na prdeli :) ale už finišuju, už tak není co zkoumat (to by trader neměl říkat) :D DT, DB mi sedí, teď jsem doupravil TF a je vymalováno, teď budu sledovat jak tu hlavní strategii tak tu vedlejší co jsem tady v poslední dny komentoval, oba na ES.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike,

trendovy dvojity vrchol, otvoris obchod a nad vrcholy dam SL, sak presne tak to aj robievam. ja som sa mozno nezrozumitelne vyjadril. takze: urobi sa trendovy dvojity vrchol a miesto toho aby sa prelomilo low kde nastupim do obchodu, trh ide naopak ci uz na zaklade nejakeho zverejneneho fundamentu alebo inym okolnostiam o ktorych neviem. a par dni mi to ide proti mne. ale ten dvojak je dobrym indikatorom na urcenie obratu. cize nastupim do obchodu vyzsie nez keby som nastupoval podla planu pri tom prerazenom low. pripadne: trend je smerom nadol a potom niekolko dni stoji trh a dni sa ukladaju vedla seba sposobom ze trh v pribliznom rangu lieta hore dole, a ked sa v tomto pripade utvori formacia dvojiteho vrcholu tak nastupim do obchodu bez SL pretoze trh sa moze zblaznit a vyrazit naopak ale obvykle je to len kratka psychoza ktora by vysekla SL. cize dvojity vrchol nie ako nieco pevne ale ako pozicny indikator. podla mna to funguje celkom slusne, samozrejme spolu s dalsimi vecami. vies si predstavit co mam na mysli? tu nie je co debatovat o pravde alebo nepravde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike,

obchodujem to ID spolu so SL a su to presne veci presne ako vravis. ale druha vec je ze ked mam predpoklady na na zaklade svojich analyz na niekolkodnove pozicne obchody tak toto mi castokrat velmi dobre ulahci robotu, potvrdi alebo vyvrati predpoklad a pouzivam to ako indikator, a funguje to mimoriadne dobre, ale da sa to len bez SL. prpilozil bz som ti daky obrazok ale nemam moc casu nazvys.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...