Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím Moniko, Honzo, Luďku a všichni ostatní ...

Setkání v Praze bylo super ... rád jsem vás osobně poznal a doufám, že se v dohledné době naskytne další příležitost se setkat v té či oné podobě a vzájemně se pochlubit našimi pokroky v tradingu ...

Honzo ...
věřím, že Ti BTH usnadní práci ... určitě dej vědět Tvoje dojmy

Moniko ...
jsem rád, že se zprovoznění BTH nakonec povedlo; po našem rozhovoru silně uvažuji, že se zúčastním kurzu spreadového obchodování ... Tvoje výsledku v live tradingu jsou pro mě výzvou ...

Luďku ...
díky moc za sdílení Tvých zkušeností a názorné ukázky uskutečněných obchodů ... určitě mě to zas obohatilo a i nadále budu sledovat Tvé vlákno


Opravdu mě potěšilo, že se BTH dostal do povědomí a těší se takové oblibě ... jak jsem měl tu možnost zjistit. Mé úsilí usnadnit backtestování a překlenout nudné a koncentraci odvádějící ruční vypisování hodnot (nejenom mě, ale i ostatním lidem zde na finančníkovi) se naplnilo ... a berte to ode mě jako první přispěvek vám traderům ...

Nadále se budu snažit poskytovat podporu ohledně BTH nebo o jeho rozšiřování na základě vašich podnětů ... a veřím, že v brzké době budu moci přispět i vlastními výsledky samotného obchodování

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetrJansky:
při vypnutém NT se ujisti, že v adresáři C:\Users\"user"\Documents\NinjaTrader 6.5\bin není soubor Microsoft.Office.Interop.Excel.dll ... pokud ano ... smaž ho

v případě, že po tomto zákroku nebude BTH v NT dostupný ... proveď odinstalaci BTH a následně jej nově nainstaluj ... nepoužívej volbu Opravit v instalátoru BTH ... protože ta právě způsobuje tento problém ...

pak dej vědět výsledek ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gordon: i když je to v tomhle vláknu úplně off topic ( předem se omlouvám všem nezůčastněným), děkuji za nabídku, moc si tvé pomoci vážím a nepochybně ji v budoucnu využiju.
Mnoho úspěšných obchodů
Monika

to Laadis: jsem ráda, že můžu taky někoho inspirovat, tak neváhej a zkus to. Zatím a napiš jaký byl kurz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, při vypnutém NT mám soubor uložený v C:\Users\"user"\Documents\NinjaTrader 6.5\bin\custom , po vymazání souboru NT vůbec nenaskočí a zahlásí viz. příloha. Po odinstalaci BK nová instalace proběhne nekorektně viz. příloha, ale všechny soubory vyjma Microsoft.Office.Interop.Excel.dll, jsou nainstalovány. Pokud spustím novou instalaci BK, nabídne mě to opravu a při ní se doinstaluje Microsoft.Office.Interop.Excel.dll. Po spuštění NT se opět oběvuje hláška viz přechozí příspěvek. Odinstaloval a naistaloval jsem kompletně NT, ale nepomohlo to. děkuji

8489

8490

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prepácte nedopísal som, mal som naistalovanú predchadzajucu verziu a bola super. bola to urcite verzia nizsia ako 1.5, odinstaloval som ju presne podla manualu. a naistaloval som novu. instaloval som ju do novej instalacie NT. Proste instalacia mi nezbehne korektne. potom ako dam opravit vyhadzuje mi nejaky error NT. Prosim o pomoc.

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ano istalujem ako administrator. znovu som spustil instalaciu z poslednych suborov, a stale to iste. v log v NT sa mi objavuje nasledovna hlaska:
Unable to create instance of 'NinjaTrader.Indicator.BacktestHelper'. Most likely there is no default constructor defined, or the default constructor does not work correctly: Cíl vyvolání­ zpúsobil výjimku.

ak to pomoze.

Predtym mi to hadzalo v logu este aj tuto hlasku:
Unable to retrieve type infos from assembly 'Microsoft.Office.Interop.Excel': System.Reflection.ReflectionTypeLoadException: Jeden nebo ví­ce požadovaných typú nelze načí­st. Další­ informace získáte načtení­m vlastnosti LoaderExceptions.

Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to igor31:

mel jsem stejnou hlasku, zkousel jsem instalovat BTH primo z odkazu tady na financnikovi, pak jsem si instalacni balicek radeji stahnul do pocitace a pri znovu spusteni mi to dalo na vyber, zda chci opravit soucasnout verzi, tak jsem dal opravit a cela instalace dobehla az do konce a hlaska uz se neobjevila.

Doufam ze to pomuze.
D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

... kdo máte problém s instalací ... viz. PetrJansky a igor31 ... proveďte prosím následující ...

na čistou instalaci NT (tzn. po odebrání NT z počítače a smazání celého adresáře C:\Users\"uzivatel"\Documents\NinjaTrader 6.5 a následné opětovné instalaci NT na počítač)
POZOR: adresář Documents\NinjaTrader 6.5 si před smazáním případně zálohujte

nainstalujte BTH z adresáře, kam jste uložili instalační *.msi soubor, následujícím příkazem:
msiexec /i BacktestHelper-1.9.1.218.msi /log c:\BTH-install.log

soubor BTH-install.log mi pak pošlete na adresu, kterou najdete v dokumentaci

podobné "špeky" prostě bez logu nedohledáme ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...