Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
prosím o radu. Nainstalovala jsem si BTH a vložila si cestu ke svému obchodnímu deníku. Nic jiného jsem zatím nenastavovala. Nyní se mi však nezobrazí kontextové okno, ale hláška: NEPLATNÝ INDEX.....NELZE NAČÍST LIST S NÁZVEM "BACKTEST" V SOUBORU.....UJISTĚTE SE, ŽE MÁTE SPRÁVNĚ ZADÁN NÁZEV LISTU.
Tak teď nevím, co jsem udělala špatně a jak to opravit.
Děkuji za odpověď. Blanka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dotaz: Nové verze to tahá pořád jako instalační balíčky, takže je nutné nejprve odinstalovat stávající verzi a nainstalit novou. Nešlo by tam nějak dávat i ZIP s DLL knihovnou, která by se jen kopírovala? Je to rozhodně jednodušší a rychlejší a protože jsi jako sopka a chrlíš neustále další a další verze ... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucínek:

jj ... máš pravdu ... to je nedostatek installeru Visual Studia ... ale musel jsem ho použít ... kvůli automatické registraci knihovny z PIA balíčku ...

prvotní instalace BTH je tedy nutná přes installer ... update už by mohl být možný jen přes ZIP archiv ... takže OK ... bude ZIP :-)

co se týče druhého dotazu ... to bohužel s touto verzí installeru není možné ...

nastavení zůstáva zachováno ...

Laadiis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky moc. Až se s tím rutinně naučím (což snad bude brzo) a budu tak backtesty dělat téměř rychlostí světla, budu Tě za to velebit do nebe a také si kliknu na PayPal tlačítko "Donate" nebo se revanšovat jiným způsobem. Doposud jsem podobná tlačítka ostentativně ignoroval :D
Každopádně díky ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...