Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Ahoj Laadiis, jsou stále ještě linky na my.syncplicity.com funkční? Nejsem schopen se k archivu dostat. A to jsem se chtěl připojit k řadám chválících uživatelů. :-(

Ještě jeden nápad: co takhle umísťovat vždy odkaz na aktuální verzi do prvního příspěvku tohoto vlákna jeho editací?!

dík, Ovar

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ovar: nefunkčnost linků na syncplicity jsem zaznamenal ... a právě to řeším ...
novou BTH verzi jsem umístil na DropBox ... za chvíli sem hodím link ...

jakým způsobem editovat první příspěvek vlákna?? nikde nevidím ... Editovat ...
editovat můžu vždy poslední příspěvek a to vždy jen po určitou dobu :-(

Laadiis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím ... dnes byla uvolněna nová verze BacktestHelperu (BTH) http://dl.getdropbox.com/u/788150/BacktestHelper/BacktestHelper-1.9.0.214.msi novinky: - automatické označení úseček v grafu NT - lokalizovaný instalátor s automatickou přeinstalací původních verzí nová verze doznala patrných změn, ale věřím, že se s tím poperete i bez aktualizované dokumentace po nainstalování překontrolujte nastavení BTH enjoy ;-) Laadiis

8269

8270

8271

8272

8273

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, po delší době jsem se opět dostal k backtestu a chtěl bych začít využívat BacktestHelper. Měl jsem nainstalovanou myslím úplně první verzi BacktestHelperu. Instalaci nejnovější verze jsem provedl a když jsem to chtěl nastavit v NinjaTraderovi tak mi nešel zkompilovat Ninja skript a hlásí mi to následující. Nevíte co dělám špatně? Moc díky za odpověď Jarda

8284

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...