Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, Laadiis, tak mám zase problém :)
Nainstaloval jsem si nový BH - vše OK, Jdu na backtest - zadám vsupní úsečku, vyberu patern astranu- vše Ok, ale jakmile dám úsečku Mae a kliknu na MAE/MFE, tak se mi cena objeví v MFE, a když potom zadám Mfe, tak se mi cena změní v Mfe a do backtestu se mi zkopíruje vše kromě Mae???? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

skodis: pokud vím, tak když klikneš na MAE/MFE, vyplní se ti oboje, protože to, co tam je, je současně i MFE (zatím žádné nemáš a pokud je to alespoň trochu v +, je to MFE). Když vybereš znovu totéž na jiné úsečce, naplní se ti i MFE a MAE zůstane beze změny (už je tam nižší hodnota než aktuální). Je jedno, v jakém pořadí, jestli nejprve MFE nebo MAE. Alespoň takhle mi to chodilo a bylo to tak OK, tu nejnovější verzi jsem ještě nezkusil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ano, tomu rozumím, však takmi to na starém BH fungovalo,,, ale stále nic, tak jsem nový odinstaloval a přeinstaloval jsem i Ninju, stejný problém, tak jsem tam chtěl po několikáté instalaci BH 15,3 hodit starý, tak mi to háže tohle, co by jsi mi prosím doporučil, už se v tom hrabu cca 2 hodiny :S

7860

Link to comment
Sdílet pomocí služby

takže jsemto udělal jak jsi mi napsal --- stejný problém, tohle mi napše za hlášku, jakmile mě to upozorní , že nemohl najít cestu k backtersteru.txt, tak jsem kliknul na Nastavení a tohle mi vyskočilo, a stejně ani tu cestu změnit nemohu,nejde topřepsat a ani tam nevyskočí ta šipečka browse ( teda jestli to tady také je).... :S :S :S

7863

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...