Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Fokus:

napadá mě následující ... obnovit systém z bodu obnovení před instalací BTH ...

Start - Všechny programy - Příslušenství - Systémové nástroje - Obnovení Systému

V zobrazeném okně přejděte až na seznam všech bodů obnovení a vyberte ten, který odpovídá instalaci BTH - v popisu bude zmínka o instalaci BacktestHelperu ... a nechejte systém obnovit ...

Tímto vrátíte nastavení systému na stav před instalací BTH ... což by měl být stav ... kdy Vám vše fungovalo ... Vaše dokumenty zůstanou beze změn ... avšak BTH již nebude k dispozici ...

Poté můžete opět experimentovat s instalací BTH ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

predtim nez to udelam jeste jedna vec .... kdyz zkopiruji na plochu primo z START- VSECHNY PROGRAMY - MICROSOFT OFFICE cisty sesit Exel 07 a potom v nem otevru pres zalozku OTEVRIT jakykoliv exel na plose tak jej otevru bez problemu. Pote dam ULOZIT JAKO a ulozim na plochu a uz jej neotevru.....

focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mám problém úplně na začátku stáhla jsem si backtester, a jedu podle manuálu, ale hned krok tři problém. jak se mi zobrazí ta tabulka co tam je popsaná?? když použiji ten odkaz objeví se mi tato stránka a já nevím co s tím dál ... porádíte někdo totálnímu amatérovi na instalace???

Syncplicity

* Login
* Sign Up

* Home
* Tour
* Features
* Videos
* Pricing
* FAQ
* Blog

Page Not Found

You found a link that didn't work.

Go Home

* Support
* Legal
* About
* Contact
* Press
* Blog

©2007-2009 Syncplicity, Inc. All Rights Reserved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro ty, kteří mají os Vista a mají stejný problém jako měl PetrJanský a Igor i já je opravdu důležité být přihlášen jako administrátor, zde je návod jak to udělat
www.ovsem.net/windows-vista/prihlaste-se-jako-administrator-ve-windows-vista/ (pro méně znalé).
Díky moc panu Ladislavu Novotnému za super program a trpělivost s námi a ochotu poradit. Ještě jednou díky a donate (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Laadiis:

mám malej problém s odsazováním šipek a textu v grafu. Defaultně tam máte nastaveny hodnoty 1 resp. 2. Já bych potřeboval pro zvýšení přehlednosti tyto vzdálenosti zvětšit, ale po změně v Backtesthelperu se nic nestalo a pořád se to zobrazuje stejně. Zkoušel jsem i vypnout a znovu zapnout Ninju.

Dělám něco šaptně?

Díky Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...