Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kosatomas:

odkaz na stažení univerzálního backtesteru je tady: www.financnik.cz/forum/read.php?14,115176,130549#msg-130549

jinak jak už zmiňovali ostatní - skutečně je nutné se doučit alespoň základní práci s PC a pochopit základní věci..bez toho budete neustále řešit různé podobné prkotiny, jako tuto, a budete spíše zápasit s prací na PC než s tradingem..to vás bude neskutečně brzdit a zbytečně deptat..je to pro vaše dobro :)

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kosatomas: Bud udelat prislusny denik sam v excelu nebo stahnout nejaky hotovy, treba jiz zmineny univ.backtester. Ale podle otazek soudim, ze s tim bude asi problem, rozhodne doporucuji se nechat nekde nekym zaskolit, kurz nebo nejaky student by mohli vyrazne pomoci. Takovehle otazky svedci o pomerne zakladni neznalosti a to skutecne misto tradingu bude boj s pocitacem. Na burze jsou daleko horsi souperi nez vlastni pocitac ;)
Vlastni denik udelat v excelu tak, aby z vysledku testu neco smysluplneho zjistoval nebo pocital neni rozhodne trivialni zalezitost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, rozhodl jsem se vyzkoušet tradery oceňovaný backtester helper a vyskytl se mi problém při instalaci. V posledním kroku mám přidat soubor BacktestHelper.dll,ale ten se mi v určené Custom složce neobjevuje. Při tom,když si stejnou složku vyvolám klasickou cestou z plochy,tak tam ten soubor vidím viz.screenshot. Můžete mi prosím pomoct? Děkuji Tomas

8964

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laadiis

ano instalace proběhla korektně.
Může se ještě zeptat,v návodu doporučujete přidat indokátor na panel č.1.
Myslíte tím první indikátor pod grafem?
Je to důležité ho mít na prvním panelu?Už tam mám 4 předchozí indikátory,tak se mi to nechce celé znovu nastavovat,ale jestli by to mělo způsobovat nějaké problémy rád to změním.

Děkuji
Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laadiis: můžete se prosím mrknout na screenshot níže a poradit jestli něco špatně chápu,ale po vstupu do LONG pozice na CLOSE úsečky se mi,což nechápu MAE vždy vykreslí na OPEN výchozí úsečky přičemž bych tuto hodnotu očekával na CLOSE stejně jako vstup...podle mě by v tomto případě měla být hodnota vstupní ceny a MAE shodná,ale není backtester mi takový obchod vyhodnotí jako LOSS na místo PROFIT

8976

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...