Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Laadiis
to PetrJansky

Laadiis mal si pravdu, vo Viste som nebol prihlaseny ako administrator, ale ako uživateľ s administratorskymi právami, a vyzera to tak, že je to rozdiel. Po slabších problémoch som sa prihlasil do Visty ako administrator, a inšalácia zbehla bez problemov. Ale bolo to vďaka tomu, že log file, ktorý si mi kázal vytvoriť, mi na roote C: nechcelo vytvoriť (písalo prístup bol odpretý). Tak som začal pátrať a zistil som to čo som písal vyššie. Ďakujem pekne za ochotu a prajem mnoho zdaru.

PS: Dúfam, že som mohol tykať. :)

Ďakujem

PS2: ešte mi tam vyhadzuje nejaku chybičku s microsoft excel assembly, ale to už je datail, ktorý viem ako riešiť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Laadiis
mě taky pomohlo přihlášení jako administrátor a při instalaci jsem musel změnit cestu pod konkrétního uživatele, byť uživatel měl administrátorská práva. Při první instalaci pod administrátorem jsem cestu nezměnil, instalační program si ji vytvořil v adresáři pod adminem sám a jako uživatel jsem měl smůlu :-).
ještě jednou díky, nyní to funguje jak má

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Laadiis Zdravim, rad bych vyzkousel Vas BTH. Po procteni vlakna jsem nikde nenasel reseni na muj problem. Vse jsem nainstaloval podle navodu az k zaverecne info, ze vse bylo uspesne nainstalovano. Uzavrel jsem Ninju a po otevreni jsem bohuzel BTH nenasel v nabidce mezi indikatory. Mam NT6.5, Office 07 entertaiment, data Zen Fire, OS -Vista. Muzete me prosim poradit - navic se mi zacala tvorit chybova hlaska vzdy pri uzavirani NT. dekuji focus

8634

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím ...

ke stanovení příčiny chyby potřebuji logovaný soubor z adresáře C:\Users\"uzivatel"\Documents\NinjaTrader 6.5\trace
název souboru má tvar trace."datum".txt ... kde datum je aktuální datum ve tvaru YYYYMMDD

soubor mi zašlete na emailovou adresu, kterou naleznete v dokumentaci k instalaci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Fokus:

ze zaslaného log souboru je zřejmé, že nebyla korektně nainstalována knihovna pro podboru Excelu

uvedená chyba se projevuje právě nedostupností BTH v seznamu indikátorů - i v případě, že BTH bylo možné bez problémů přeložit

Můžete provést následující:
1. ujistěte se, že instalujete BTH jako administrátor - pod účtem s administrátorskými právy
2. jestliže to problém neřeší, zkuste vypnout UAC (Start-Ovládací panely-Uživatelské účty-Zapnout nebo vypnout nástroj Řízení uživatelských účtů) a opět BTH nově nainstalovat
3. uživatelé Office 2003/2007 mohou problém řešit jednodušeji stažením příslušného podpůrného balíčku podle příspěvku www.financnik.cz/forum/read.php?14,119624,page=1 dole

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Fokus:

nevím jak to přesně v SC je ... ale domnívám se ... že lze obdobně vytvořit vlastní indikátor (tak jako v NT) ... a skrze něj by se dal napojit BTH ... ale pouze ve verzi ... která se ještě přímo nelinkovala proti API NinjaTraderu
v SC se myslím používá C++ (namísto C# z NT) ... tzn ... další věcí k řešení by byla interoperabilita mezi C++ a C# ...

základní myšlenka je pak následující (výňatek z kódu indikátoru NT pro napojení BTH) ...




try
{
if (HitBarTest(barIndex, args.X))
{
Bar b = (Bar)Bars.Get(barIndex);

_backtestHelper.HandleBar(
(Control)sender,
args.Location,
b.Time,
b.Open,
b.High,
b.Low,
b.Close,
false);

break;
}
}
catch (Exception ex)
{
}


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...