Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

To Laadiis:

Zdravím, nechtěl jsem vás vystrašit.... :) Fakt si to nedokážu vysvětlit, potože ve dřívejších verzích to bylo v pohodě a nic mi antivir nehlásil. Mě to zahlásil Avast, po té co jsem spustil Spyware terminatora. Asi Avast i Spaware terminatora odinstaluju a nainstaluju si zdarma od O2 F-Secure Profi Antivirus. Myslíte, že je to dobrá volba?

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím Jardo,

co se týče výběru antiviru ... to Vám asi moc neporadím ... subjektivně jsem zatížen na Kaspersky ... ten má ale nevýhodu, že je placený, není lokalizovaný a je náročnější na PC ...
v diskuzích taky jeden říka A druhý B a pak si vyberte ...
každopádně kritériem výběru může být jak možnost češtiny, dostupnost free verze, zatěžování PC, atd ... určitě koukněte na netu na recenze, ale nakonec si úsudek budete muset udělat zas sám ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dik Laadis
zkusim to a dam vedet, proste kdyz kliknu na svici tak me ta tabulecka hned nenaskoci a blika objevuje se a ztraci cca 2 vteriny a potom se nacte a mohu pokracovat v pci
a taky kdyz zadam svici vstupu a hned druha ma mit MAE a je tam gap tak samozrejme protipohyb neni zadny ale do tabulky se nic nenacte, myslim ze by tam mela byt alespon close open candel

at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tě Laadis, při instalaci se mi podařilo vytvořit tuto chybu. Zkoušel jsem několikrát přeinstalovat i odmazávat. Avšak bez výsledku. Taky sem zkusil i kompilovat jiný soubor a to šlo bezproblemu. Tak vážně nevím včem je chyba. Jestli budeš mít chvilku a třeba máš už nějaký recept, tak to můžeš hodit na forum, nebo mi aspoň poslat nástin. Díky David p.s.: druhý soubor je log z průběhu instalace...

9119

9120

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...