Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, po instalaci BacktestHelperu nejnovější verze se mi oblevila hláška viz příloha. Objevuje se kdykoli si spustím okénko s indikátory. Ninju jsem čistě přeinstaloval. Mám Win Vista, Office 2007. Nevíte co s tím? Děkuji Albeon PS: Příspěvek jsem kdysi posílal jako jeden z prvních :-) Ještě jednou děkuju za skvělou práci a i za nové indikátory, hlavně označení premarketu je super.

11860

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Laadiis ,

Chtěl jsem se Vás zeptat : jestli by nebylo ve Vašich silách zprovoznit něco o čem jsme se bavili v tomto vlákně :www.financnik.cz/forum/read.php?3,86047,152104,page=33#msg-152104 na straně 33...

Jde o to jestli by nešlo nějak zobrazit hodnoty , které se např. ukazují v databoxu také v exelu ? příklad: v databoxu je : open,low,hight,close + hodnoty případných indikátorů v grafu no a tyto hodnoty nějak propojit s exelem aby byli i v exelu... něco na způsob jak to jde v sierrachart přes worksheetstudy , nebo v thinkorswim.... viz link výš.... prostě nějak propojit NT s exelem.... API ani DDE NT nemá -přes které by se dalo jednoduše napojit :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radusor:
SC nebo ToS a jejich řešení neznám ... ale zobrazování zmíněných hodnot v excelu je technicky proveditelné ... jde Vám zřejmě o zobrazování real-time dat? ... jednalo by se o zautomatizování přenosu hodnot, tak jak to již v BTH funguje ... jediné co mě napadá jako možný zádrhel je rychlost přenosu do excelu přes PIA s ohledem na real-time data ... v tuhle chvíli však nemůžu posoudit ... to by se muselo odzkoušet ...

... jinou otázkou je čas potřebný k vytvoření takového connectoru ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Pepe2000:
soubory NinjaTrader.Core.dll a WilsonORMapper.dll naleznete v adresáři s instalací NT ... obvykle C:\Program Files nebo C:\Program Files (x86) u 64bit systému ...

seznam referencí na knihovny by měl vypadat jako na obrázcích v dokumentaci k instalaci BTH pod položkou "Zobrazí se okno se seznamem referencí (na obrázku výchozí seznam po nainstalování NT). Zvolte [Add...]." níže ...

Jestliže máte NT nainstalován v jiném adresáři ... je nutné cesty patřičně upravit ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasne! Ze ma to nenapadlo skor. Iba ked bude mat niekto rovnaky problem: Tak ako pisal Laadiis, ale ta cesta sa tam neda editovat. T.j. musite tie dve cesty zmazat a uviest ich nanovo.

Laadiis dakujem pekne!

OT: Zda sa mi ze napriek tomu ze je program zadarmo poskytujete lepsi zakaznicky servis ako mnoho platenych programov. Klobuk dole! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

přes Digsby widget jsem obdržel následující dotaz od uživatele guest942591:

[ital]laadiis zdravim
11:22:59 mozem sa nieco opytat k tomu helpru 11:39:04 Nainstaloval som si tuto novsiu verziu BacktestHelper-2.5.2.351, predtym som nemal nic nainstalovane. spravil som vsetky kroky ktore su tu popisane vsetko mi islo v poriadku a ked som chcel otvorit backtester v exceli tak som zistil ze ja to nemam ani stiahnute ani nikde to nemozem najst, chcem sa opytat ten backtester v excelovej forme si treba nejak samostatne stiahnut alebo kde to najdem. mam vytvorit novy cisty dokument .xl ktory pomenujem nejak alebo co mam spravit aby som ziskal tu excelovsku formu. skus mi prosim ta poradit. dakujem velmi pekne[/ital]

jednou z možností je Broukyho "Univerzální backtester" ... více ve vlákně www.financnik.cz/forum/read.php?14,115176,page=45

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Laadiis,
po instalacii poslednej verzie podla navodu sa mi pri kompilacii zjavilo nasledovne chybove hlasenie:

NinjaTrader Grid 2010-01-17 09-39-03
NinjaScript File Error Code Line Colu
Indicator\BacktestHelper.cs Název typu nebo oboru názvů BacktestHelperConnector nebyl nalezen (pravděpodobně jste neuvedli direktivu usi CS0246 - click for inf 40 11
Indicator\BTH_HLByTR.cs Název typu nebo oboru názvů BTH_HLByTR_Base nebyl nalezen (pravděpodobně jste neuvedli direktivu using ne CS0246 - click for inf 38 12
Indicator\BacktestHelper.cs Název typu nebo oboru názvů BacktestHelper nebyl nalezen (pravděpodobně jste neuvedli direktivu using nebo o CS0246 - click for inf 25 7
Indicator\BTH_HLByTR.cs Název typu nebo oboru názvů BacktestHelper nebyl nalezen (pravděpodobně jste neuvedli direktivu using nebo o CS0246 - click for inf 23 7

Dakujem
Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Laadiis: Dobrý den. Nainstaloval jsem si váš BacktestHelper, ale nemůžu ho zkompilovat. Mám NT verzi 6.5.1000.14 a pod položkou "Tools" nemám výběr "Edit Ninjascript". Zřejmě musím použít cestu "File-Utilities-Import Ninjascript", jenže když po instalaci vyberu tuto možnost, tak mi Ninja hodí hlášku, viz. printscreen. Nevíte, jak bych mohl rozchodit BacktestHelpera? Díky, Roman

12246

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...