Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj Laadiis,
chci se zeptat na tuto věc: jestli jsem vše dobře pochopil, Helper uvažuje se vstupem do obchodu na hodnotě třeba close. V případě, že budu chtít vstupovat na hodnotě nějaké jiné (třeba po proražení swingu Stop příkazem),která není 1 z těch čtyřech které mi zobrazuje, tak tuto vstupní cenu neumí zaznamenat? (myslím tak, když backtestuji, vykopíruji si hodnoty z databoxu - zde je tato hodnota označena jako PRICE - je to ta, na které zastavím Cross Hair). V případě že to jde nějak nastavit prosím o radu, když ne, zkus to prosím později zabudovat do vyšší verze.
Jinak je to samozřejmě parádní věcička.
Díky
Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to xmikyx:

jestli máš na mysli kontakt na autora BacktestHelperu ... tak ten nalezneš v dokumentaci po nainstalování BacktestHelperu ... kde dokumentaci hledat ... najdeš v instrukcích k instalaci ...

... BacktestestHelper nejede ... je opravdu hodně široký pojem ...

jinak dotazy a přípomínky se stejně řeší tady ... může to následně pomoci i dalším traderům ...

Laadiis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to xmikyx:

Kontakt nalezneš v souboru ... C:\Documents and Settings\...\Documents\NinjaTrader 6.5\bin\Custom\BacktestHelper 1.5 Příklady použití.pdf ... strana 15

V grafu je nutné kliknout přímo na úsečce/svíčce ... nejlépe v jejím středu ...
Ještě můžeš kouknout do souboru C:\Documents and Settings\...\Documents\NinjaTrader 6.5\bin\Custom\BacktestHelper.log jestli tam nebude nějaká stopa ...

Laadiis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Laadiis:


Vracím se k příspěvku od Raradka - návrhu na úpravu Helperu. Taky jsem teď backtestoval jeden trh celý rok 2008 a pomocí tohoto prográmku to bylo velmi rychlé. Jen mi tam právě chyběla možnost nějak automaticky zaznamenávat vstupní cenu, když to zrovna není Close. Musel jsem to ručně přepisovat a to zpomalovalo. Myslím, že kdyby to zaznamenávalo hodnotu jako PRICE z místa zastavení Cross Hair, tak by to bylo ještě luxusnější.

díky

milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pridávam ešte k predchádzajúcemu príspevku:
Skúsil som aj predchádzajúce verzie BH a vždy som skončil na tom, že nie je možné otvoriť súbor v Office. Prečítal som si diskusiu v tomto vlákne a okrem mňa mali rovnaký problém aj ďalší dvaja užívatelia zo Slovenska. Je možné, že je problém v Office 2007 SK ? Alebo to niekomu vo verzii Office 2007 SK funguje ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...