Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jestli jsem správně pochopil, tak MFE spread je absolutní hodnota? Tzn. pokud tam dám 1 a budu v trhu TF, tak mi to bude odečítat 10 tick, ta samá jednička na ES bude odečítat 4 ticky a na FESX jen jeden tick? Nedalo by se případně udělat jako počet ticků? Pak by tam byla většinou 1 a to bez ohledu na trh ... tzn. šablona by stačila jedna pro všechny testované trhy.

Jinak jsem na to koukal, zatím jen chvilku, ale je to pěkné, dobrá práce, díky moc za ni. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Helper je čím dál lepší, díky za něj.
Mám drobný návrh - zda by bylo možné zakomponovat do helperu i funkci automatického nakreslení vstupu do obchodu do grafu NT (ev. s popiskem patternu) já sám si tyto vstupy do grafu při backtestu vyznačuji pro pozdější snadnější orientaci když se ke grafům vracím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A ještě jedna idea. Někteří testují i vlastní patterny nebo nuance (např.100/v ap.), přivítal bych i možnost volby vlastních patternů. Např. v nastavení moci nastavit počet patternů a přidat (a také editovat) své vlastní názvy. Teď to jde řešit asi i připsáním poznámky, ale pro statistické výstupy by myslím vlastní názvy byly přehlednější.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...