Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Laadiis:
No něco takovýho jsem si myslel, ale jde mi spíš o to jak a kde (z čeho) se to můžu naučit já, jehož pracovní obor je od IT na hony vzdálen. (jsem houslař). Když jsem se byl schopen s lektorem naučit excel na takové úrovni, abych udělal Backtester, myslím si, že jsem schopen se naučit i základy tohohle, ale kde a jak, to nevím. V tom bych potřeboval poradit. Nehodlám se učit kompletní programování, jde mi spíš o to, abych si byl schopen naprogramovat indikátor, nebo backtest konkrétně do NINJATRADERU. Asi bych si zase zaplatil nějaký kurz, ale čeho. Kurz programováni NINJATRADERU asi nenajdu. :)

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomassino:

tak co se konkrétně NT a NinjaScriptu týká ... to bych Tě asi odkázal na fórum NinjaTraderu www.ninjatrader-support2.com/vb/index.php, kde najdeš diskuze jako General Programming, Indicator Development nebo Strategy Development ... je tam dost příspěvků i s ukázkovými a hotovými indikátory ...

o kurzu NT nevím ... osobně jsem si procházel právě hotové indikátory a snažil se vykoukat jak se co dělá ...

hope this help ...

Laadiis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...