Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intradenní obchodování


vlastas

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny,
jsem tu nový a jsem rád že jsem přišel na tuto stránku protože finančník mi dal poměrně hodně informací. A rád bych vás někoho zkušenějšího požádal o malou radu. Stáhnul jsem si platformu Plus500 a velice by mě zajímal váš názor na ni. Protože podle toho co jste tu psali mi tato platforma příjde jako blbost. Když dám vklad 30 000kč tak můžu vydělat během hodiny zhruba 70 000kč. Tak by mě zajímalo jestli je tohle pouze loterie nebo to opravdu funguje jako trh. Protože když tu obchoduji vydělám zhruba 8000kč denně. Ale to pouze v demu. Když jsem to zkusil na ostro s jejich počátečním vkladem 400 vydělal jsem na tom pár tisíc a 2000kč jsem si pro zkoušku nechal poslat. Jen by mě zajímalo zda tu tyto obchody fungují jako v jiných trzích. Předem děkuji za odpověď Tayn

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 525
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tayn

ako start pre uplneho zaciatocnika je to dobra pomocka . pre realneho tradera to nieje nic zaujimave. takych firmiciek je stovky. ak maju realne koty. tak sa cez nich mozes hrat . ak chces realne obchodovat ,tak broker je sice ta posledna vec co by ta mala zaujimat. ale ako standard by som ich nebral.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás,

nedávno jsem objevil platformu Plus500 a zkoušel obchodovat v demo režimu. I když o této platformě není na internetu moc informací, vypadá pro začátečníky vcelku zajímavě. Pojmy v ceníku "zdarma" nebo "bonusový kredit" se mi ale moc nelíbí;-)) Při obchodování v demo módu jsem čekal větší poplatky. Také mi chybí (nebo jsem to nikde nenašel) přesná výše poplatků za jednotlivé transakce. Ještě nějaký týden si budu hrát v demo modu a poté bych zkusil reálné obchodování.

Jelikož využívám obchodování přes PDA, můj první dotaz na technickou podporu zněl, zdali neplánují vývoj klienta Plus500 i na jiné OS, než Windows 2k/XP/Vista. Blezková odpověď zněla : NEPLÁNUJÍ:-)

Máte už nějaké další zkušenosti s tímto brokerem?

Díky

Logr Jiří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
je to asi týden co sem narazil na Plus 500 vse se mi zdalo az podezrele snadné, kdyz sem mel za par minut realny ucet... aktivoal sem si bonus ktery je 400 kc uz pri tak malem kapitalu lze na nekterych instrumentech provest obchod pri nejnizim monzstvi ... u kazdeho obchodu se zobrazi potrebna marze a podob... coz je velmi dobre pro orientaci ... avsak se skoda ze tam nejsou ceske akcie a pouze 4 komodity(zlato, stribro, ropa, platina) ... jinak je to bez poplatku a provizi, funguje to stejne jako na XTB pomoci spreadu ... avsak na plus500 jsou spready o neco nizsi (vetsinou).(tu)

Také bych rad prprosil o vase zkusenosti...

buzre zdar :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all:

Plus500 provozuje: MeVideoCY Ltd, Larnaca, Kypr !!!! Podle me se nejedna o kvalitniho brookera ale muzu se mylit. Pokud zapatrate v diskusich zde na webu tak najdete brookery kteri vam umozni otevrit ucet od 2k a komise 4,6RT, vcetne demo obchdovani. Jeste jednou - na firmy se sidlem na Kypru si dejte pozor - ale nemusi to tak byt, je to muj nazor.

focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

"Ahoj, asi to tu bylo zodpovězeno již mnohokrát, ale přesto se zeptám. S čím je nejlepší začít obchodovat v ID? "

Boze muj.A to chcete takle uspet ve svete tradingu?Kdyz nemate ani 5min.na projiti urciteho vlakna,kde dostanete odpoved na svoji otazku?..Nehlede nato,ze uz tu na todle tema bylo i mnoho clanku..
Uz vidim za tyden tu otazku:"A ktery broker je nejlepsi na ID".Za mesic:"A ktery monitor si mam kupit".A dostavame se k tresnicce na dortu:"A kdo za me bude klikat mysi".

Neberte muj prispevek jako neco protivneho,jenom Vam chci rict,ze nikdo Vas nepovede za rucicku a nebude Vam ukazovat co a jak.Kor,kdyz sam uznate,ze uz tady odpoved nekde je..
Chce to jenom trochu snahy.

Antonin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fogos:

www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/jaky-trh-pro-intradenni-obchodovani.html
www.financnik.cz/komodity/financnik/americke-indexy-pro-intradenni-obchodovani.html
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/fdax-fesx.html

pro zacatek je z US nejlepsi idex NQ a pokud byste chtel traderovat i dopoledne tak z evropskych indexu FESX (velmi nizke riziko na obou techto trzich, coz je to hlavni)

A pro software a data si precist nasledujici:

www.financnik.cz/wiki/ninjatrader

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím Vás Focusi, chtěl bych se zeptat, jaký druh svící je použit na Vašem grafu (range, minutové svíce, volume, atd.)?
Pokoušel jsem se přiblížit tomuto nastavení, ale nedaří se mi. Původně jsem myslel že to jsou Range 0.8 bodu (8 ticků na TF) - na Ninja Traderovi se jevili jako nejpodobnější. Ovšem vaše svíce nejsou všechny stejně dlouhé a to mě mate.
Děkuji Vám za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

orfik:

jedna se skutecne o RNG 0.8. V SC se vykresluji svice trochu jinak nez v NT. Omlouvam se, ale nastaveni grafu je me EDGE cislo 2 a nerad bych tuto vyhodu zverejnil - pak uz by to nebyla vyhoda :). V kazdem pripade se nejedna o nic specialniho. Z toho nastaveni take vychazi ruzne delky svici pro alternativni graf RNG a take ruzne hodnoty ATR.
mejte se focus



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže pokud to chápu dobře, je výsledek zobrazení svící způsoben určitým nastavením v Sieře, jehož přesné hodnoty vám dávají výhodu. Je to tak? Na toto ,,výhodné,, nastavení jste přišel (pravděpodobně) časem stráveným nad grafy a zkoumáním. Tudíž je to váš systém a já jeho hodnoty nastavení znát samozřejmě nechci :-)
Již tento screenshot (pokud není záměrně poupraven aby nezobrazoval přesně Váš graf, hodnoty indikátorů atd.- jen taková má úvaha ;-) ) a Vaše rady jsou pro mě velkou inspirací a naznačují mi jednu z cest, kudy se vydat abych zbytečně v začátcích ,,nešlapal do prázdna,, Proto se o to zajímám, než dám plnou volnost své kreativitě, k tomu ještě nemám dostatek znalostí a zkušeností, myslím, že je dobré sledovat ,,učitele,,

Na NinjaTraderovi tedy takové rozmanité možnosti nastavení grafu nejsou předpokládám? Já je tedy zatím neobjevil.

Také se mějte :-) a děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...