Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intradenní obchodování


vlastas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 525
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
určitě se mezi diskutujícími najde pár obchodníků, kteří obchodují YM a jako time frame používají RB. Zajímalo by mě, jaké nastavení? Já momentálně na tomto trhu experimentuji s 20 RB pro vyšší TF určujícím trend a 8 RB pro vstupy.
Budu rád a předem děkuji za jakoukoliv reakci.

Obchodům zdar
Víťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DavidP Napsal:
-------------------------------------------------------

> to coochi:
>
> je to jak pises, po reload hist. data vypada graf trosku jinak. Koukal jsem do logu svyho routeru, zda tam neni
> zaznam o vypadku netu, ale nic. V NJ jsem ale nasel presne ve 20:57 log primary connection=connected, pricefeed=connection lost,
> byl tam vypadek jednu sekundu podle toho logu, takze to je ten zadrhel.
>
> Diky za pomoc.
> D.


Myslím, že router ti zaregistruje výpadek mezi tebou a tvým poskytovatelem Internetu. Ale mezi brokerem a tebou výpadek nemusí zaregistrovat. Někdo zkušenější v IT mne možná opraví...
Je dobré se podívat vždy do logu Ninji...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

markxs:

sam uz RB nepouzivam, protoze mi nevyhovovaly..co se tyce nastaveni konkretne na trhu YM, pokud jsem jel testoval pouze na jednom TF, pak jsem se nejlip szil s RB15, nebo RB18...pri pouzivani nizsiho a vyssiho TF soucasne jsem mel RB8 a RB15..

jak ale podotknul focus, je dulezite si najit vlastni styl, a tudiz i TF, ktery vam osobne bude vyhovovat - rychlost, potrebny SL atd.

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všeci !
Nedá mi to a musím položit dotaz na věc která mi nedá spát.
Zatím neobchoduju za "živé" jen papertreiduju. Používám ke vstupu křížení EMA14 a EMA36
CCI14 a CCI50 na paterny 0/V a 100/V. Při jednom kontraktu dopo na FDAX a odpo na ES
mám za 14 dní zisk 5000 usd. Ztrátové obchody mám pouze když jsem nedočkavý a předběhnu situaci.
Ale fakt mě zajímá jestli to je normální. Když čtu v reaálných příbězích jak někdo vydělal za rok pár tisíc nebo nic tak
jsem z toho trochu nesvůj.
Díky za Váš názor ! Bony
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bony,
normální to je :-) ale současně je potřeba říct, že je to individuální ...
- takže je potřeba si říct, ten vydělaný objem v papertradingu je za jakých podmínek .. budeš třeba schopen sedět u compu každý den od 8-22 ? nebo jen nějaký čas ...
- jak velký SL používáš a kolik za sebou si jich dostal, tj jak velký drawdown to je ... kolik sneseš
- vždy je to skok a to skok směrem dolů, čili každý profit, který si nasbíráš během paper vezme z části za své, když jdeš live
- paper osobně beru jen jako zkoušku, jak jsem schopen brát signály na pravé části grafu a zda jsem schopen být opakovaně v profitu .. sám jsem paper obchodoval za stejných podmínek, jako jsem plánoval při live .. tj pouze 20-22 hod (jedu jen NQ) a při dodržování MM a OS, tj 2x SL znamená konec, dosažení PT 200 USD konec apod ... ale každý to má jinak ..

ale neni nad osobní zkušenost .. první live měsíce beru jako zkoušku, zda jsem schopen "přežít" v trhu a nezrušit účet a pak se zajímat, kolik že z toho mohu dostat. Jestli mohu poradit, soustřeď se jen na jeden trh, z těch dvou co jedeš, určitě spíš ES, až tady přejdeš live a budeš profitabilní, tak přide další trh (pokud i pak budeš chtít :)) pokud te z nějakych důvodu laka Dax, tak ho i klidně testuj, ale důraz a prioritu by měl mít jen jeden trh a to ten reálnější pro nováčka na přechod k live .. tj ES

takže to že si nesvůj, je v pořádku ... to neni nikdy na škodu, ale pokud k tomu přistoupíš poctivě a nic nepřeskočíš, nepodceníš a hlavní oporou ti bude právě a jen tvoje statistika, tak máš velkou šanci uspět (tu)

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím :) jak se Vám daří od nového roku jaké máte zatím výsledky ? :) přijde mi že se od nového roku se trh hodně změnil v jeho pohybu. Např. NQ moc netrenduje a přijde mi docela těžko obchodovatelný :) tak co jak jste natom vy. Snažím se obchodovat Rosse. 12 kontraktní měsíc mi přišel dobrý ale ted od nového roku bída :) zatím backtest papertrading.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

podle mě indexy (resp jejich futky) změnily svůj charakter od poloviny ledna, kdy se na ně vrátily objemy po svátcích. přestaly mi fungovat 2 systémy (na YM a ES) a mnohé další jsou dost na hraně obchodovatelnosti, tak jak jsem byl dle jejich předchozích charakteristik zvyklý.

čekalo mě spousty práce a myslím, že ještě bude čekat. opravdu se mi zdá, že se změnil charakter trhů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim.. mam dotaz na vas, ostrilene borce.. Dopoledne obchoduji cable/euro a od 15:30 si davam hodinku az dve YM a YG(proste dokud nedostanu moc stopek nebo winu, i kdyz teda stopky jsou castejsi :D ). Mate nekdo nejaky tip na pekne trendujici, likvidni trh mezi 12 a 15h? Chapu, ze se tam ceka na amiky, ale neco by se najit mohlo ne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...