Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hanz242 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Taraka: kdyz uz tomu davas tolik, tak jeste treba
> napomocny hint. Range Bary jsou Ok, nicmene spise
> te to na nejaky cas odvede od toho co je opravdu
> dulezite, spravne pises, ze tam neuvidis volume a
> flow, ktere urcuje akci.
> Co treba pouzivat neco co ti zobrazi?
> www.jigsawtrading.com/order-flow-software/
> PS: nezivim se prodejem SW


Cau, koukal jsem na ten web a neni mi z toho jasne, jestli dany balicek obsahuje i footprint grafy, ktere by mi na zobrazeni orderflow mely vcelku stacit, pro ty dalsi indikatory bych asi vyuziti musel teprve hledat :D... ale jak jsem koukal na ty range bary v posledni dobe, docvaklo mi, cos uz naznacoval prispevkem vyse, a zaroven jsem si uvedomil, vec, na kterou jsem drive moc nemyslel, a sice ze i velka rostouci svice s rostoucim volume muze obsahovat vice prodeju nez nakupu :D :D to pro mne bylo vcelku prekvapive uvedomeni s aha efektem, tak jsem si stahnul footprint trial verzi z &^*)^&^* a i behem dneska tam k podobne situaci parkrat doslo, klasicke grafy tak mnohdy klamou telem dost vyrazne... pouzivas orderflow ve svem tradingu? Pokud jo, prosimte, kde jsi vzal/koupil software a co z nej pouzivas? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Taraka: tak to zamrzi, ale tvoji konzistenci to brzy pokryjes :) Ja jsem dnes neobchodoval Jinak na 5 min bych ten tvuj obchod vzal se stop entry a mel bych k tomu 4 duvody a cestou dolu dalsi duvod otevrit pozici znovu na test low. JInak ty 2 bull bars (nejvetsi v leg) znaci exhaust nebo measured move. V tomto pripade to byl exhaust a duvodu tam bylo nekolik. Ty tve obcasne SL a nasledne se rozjeti tvym smerem bych resil si pomahanim zakresleni jednoduchych veci na higher time frame (pokud to budes zvladat pri sledovani 2 min), protoze na 5 min je to vsechno citelnejsi a neni tam tolik duvodu ke vstupu. Jednoduche veci k zakresleni jsem ti dal do screen shot a) leg 1 and leg 2 or wedge 3 legs b) measured moves. Vzdycky je tam nejaky measured move, a preciznost jejich vyplneni je system k obchodovani s jednoduchym pravidlem. c) Channel line overshoot d) Naucit se vnimat jak se vykresluji candles pri priblizovani se k tvemu mistu kde chces vstoupit. Pokud ziskavaji na sile( jsou vetsi, neprekryvaji se, nemaji tails) tak sila neslabne, ale naopak a radeji si pockat na dalsi potvrzeni. Pokud naopak mas leg 1 pote 2 sided trading a leg 2 viz screen kde mas doji a tails tak ti to da signal, ze s pohybem nahoru neni vse v poradku. Kdyz k tomu pridas to co jsem zminil drive (jednoduche na zakresleni a trh se tam zastavi a ty vis, ze tam mas svuj vstup na 2 min chart a vyhodi te to, tak bych zvazil do toho vstoupit znovu.

29670

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka: pouzivam zmineny SW a je to v podstate pouze DOM se split profilem, kde muzes sledovat hodnotu volume na strane nakupu a prodeju, agresivitu, akumulaci atd. FootPrint ti to take zobrazi akorat bude bude nasamplovane danym timeframem, velikosti Rbaru. Graf je minulost, prima podivam se kde byla cena, ale ja obchoduju pritomnost co se deje ted, neobchoduju odraz od cary na grafu z minulyho tejdne. Jeste treba neco k tem absolutnim zakladum ohledne fungovani trhu: www.youtube.com/watch?v=PK2hr4Evz68#t=551. Tim bych asi s osvetou skoncil, kdo chce muze navazat, proc to pisu, je to flustrujici sledovat, jak se tady v tom vsichni placaj, server je to prima, zadarmo, ale je to taky past, kde se resi blikatka na grafu a lidi nechapou zaklady a o svy demo pravde se presvedcuji v diskuzi.
Kdo vydelava muze oponovat. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanz242 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Taraka: pouzivam zmineny SW a je to v podstate
> pouze DOM se split profilem, kde muzes sledovat
> hodnotu volume na strane nakupu a prodeju,
> agresivitu, akumulaci atd. FootPrint ti to take
> zobrazi akorat bude bude nasamplovane danym
> timeframem, velikosti Rbaru. Graf je minulost,
> prima podivam se kde byla cena, ale ja obchoduju
> pritomnost co se deje ted, neobchoduju odraz od
> cary na grafu z minulyho tejdne. Jeste treba neco
> k tem absolutnim zakladum ohledne fungovani trhu:
> www.youtube.com/watch?v=PK2hr4Evz68#t=551.
> Tim bych asi s osvetou skoncil, kdo chce muze
> navazat, proc to pisu, je to flustrujici sledovat,
> jak se tady v tom vsichni placaj, server je to
> prima, zadarmo, ale je to taky past, kde se resi
> blikatka na grafu a lidi nechapou zaklady a o svy
> demo pravde se presvedcuji v diskuzi.
> Kdo vydelava muze oponovat. :-)

Me ty cary funguji :) nektere jsou z minuleho tydne nektere jsou ze vcerejsiho dne nektere jsou ze stejneho dne, ale opakuje se to porad dokola .

JIgsaw zni zajimave a kouknu na to, casu mam dost, kdyz cekam az se cena dotkne cary :)
Mohl by si prosim napsat jak rychle musis reagovat ke vstupu do pozice?
A jak se pouziva selsky rozum, kdyz trh jde dolu a najednou je obrovske cislo na buy? Je to duvod ke vstupu a nebo je to jenom uzavirani short pozic?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kdyz je v risi ten svatek a Eurex je zavrenej, tak mame vlastne taky volno :-)
To neni nejaky sireni ultimatni pravdy, a jak rikas je to porad dokola, i ty SR fujgujou, ale pouze v kontextu,
trh ujede, zkonsoliduje, vrati se atd. porad stejne otazky, kdo byl kde chycenej (tim nemyslim, par stopu retail obchodniku) kdo vyuzije stavajici pohyb pro uzavreni ziskove pozice.
Podle vkusu kazdeho soudruha, FESX minuty, FGBL desitky vterin, FDAX vcera bylo pozde.
Jednotlive cislo, print nic neznamena, je to o celkovem cteni a kontextu, lokaci ceny, to uz bylo moc jednoduchy a to zase neni.
Volume drives the market, to je vse co jsem chtel rict.
Good luck.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

motor140bpm Wrote:
-------------------------------------------------------
> ES 2.9.2014 by motor140bpm

Nazdar motor, koukam ze jedes naostro a dari se, tak to gratuluju. Vsimnul jsem si tveho dotazu ve vlaknu na brooks price action webu a jak elegantne ignoroval tvoji otazku a odpovedel na neco uplne jinyho :) Jedes stale 1min timeframe? Skoda ze tohle vlakno je jen TF, taky bych jinak obcas dal nejaky screen. Ve vlaknu Brooks PA je mrtvo, ale mohli bysme to tam obnovit...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...