Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

to Taraka: ty breaky jsou pro mě zajímavé vcelku ve dvou situacích, 1. když nestihnu vstoupit u SR a trh se rozběhne do zamýšleného reverzu, když se rozběhne do původního směru, většinou už nemám zájem, protože bývá už trh hodně vyklesaný a je riziko korekce + vstupy vetšiny, která si nechala velký pohyb ujet a snaží se naskočit ex-post. 2. když se trh rozeběhne, např. na začátku seance, narazí klidně na SR, vytvoří pár svíček v rangy a protne do směru původního pohybu, tam je šance že chvíli poběží tím směrem, ptž trh je na začátku pohybu. Celkově chci vidět, že trh už hodně neutekl od low oblasti, kde bych eventuálně vstupoval na SR.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Taraka: Tohle uz jsi tady psal nekolikrat:)
Ten prvni nevyplneny PT by podle meho trade managementu uz nebyla smula ale hloupost.
High bar 15:48 pm bylo 1106.5 tvuj limit order buy predpokladam (podle toho co pises) 1106.5 = low bar v 15:58 a take uzavreni gap between bars 15:48 a 15:58 bars na 2 min grafu.
Mam za to, ze obchodujes nejmene 2 kontrakty takze open profit +/- 560 $ pri aktualnim risku 60 $ v prvni pulhodine, kde to lita nahoru a dolu + predchazejici sell off a ty Taraka si zadas limit presne tam kde to udelal uplne kazdy a nejsi schopny ustoupit a zbavit se toho za horsi cenu.
Ja vim byla to jedna rychla bar a prislovy kdo chces vse tak nema nic se na to mozna nevztahuje, ale byt ve strehu a nespolehat na vyplneni, kdyz je to tak jasny target v lehke vaze je na miste.
Nechrapej u toho ;)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

taraka
Roční výnos v desítkách procent je slušný základ pro takovýto systém. Pokud by jsi pokračoval, pak by jsi dosáhl mnohem výše. Pokud někdo tvrdí, že procentní údaje nejsou spolehlivé, pak bude zřejmě přesnější zmínit se o průměru na jeden obchod. Což činí u mne 40$. Určitě to není nic exklusivního, ale každý se brání jak umí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Taraka: Já dnes vstoupil tam, kde máš naznačený 1. možný vstup long u 1106,4, to byl první SL, druhý obchod mám ve stejném místě, který máš první, akorát jsem musel ukončit ručně, ptž pro plný PT by nedošel, takže za 250 ručně. A třetí obchod mám short nad tím gapem na breaku, kde jsi vstupoval long do druhého obchodu, short jsem šel hlavně proto, že trh už byl na long mooc ujetý, navíc dlouhou dobu výrazně zpomaloval, divergence, knoty a flip na vyšším TF, původně jsem chtěl vstoupit kolem 17:34 za 1112,3 limitem ale trh už se tam nevrátil, proto jsem volil vstup breakem. Jen jsem chtěl poznamenat, jak jsem vnímal ten Tvůj druhý, potažmo třetí můj obchod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Možná je to trochu offtopic, ale příští víkend se v hlavním městě koná něco (z důvodů nařčení z reklamy atd. nechci uvádět co), kam se pojedu podívat, napadlo mne, že jak už tu bylo v minulosti zmíněno, že toto by byla dobrá příležitost nějakého neformálního setkání místních diskutujících. Prostě jen tak, nezávazně v pohodě se setkat a pokecat. Co Vy na to?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...