Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Taraka:
tvuj vstup do short po prurazu trojuhelniku a pod micro double bottom jsem take zvazoval, ale z duvodu predchazejici sideway price action mi prisel stale low prabability - to sell low. Stejne jako jsi buy high u sveho prvniho obchodu. Ja jsem trh videl short az po vykresleni breakout bar 1628, ktera uzavrela na svem low. Nasledujici bar byla doji, ktera se snazila uzavrit gap between bars. prodat pod touhle bar ci na limit pri uzavirani gap byl mnohem vyssi % trade.
Nechci, ale rict, ze to byl spatny obchod na zacatku sell off+bulls failed 2x to break out= cena musi pravdepodobne jit nize, aby nasla vice kupujicich+testovali jsme trend line na vyssim time frame+tva vstupni bar closed on its low a byla 4 bear za sebou urcite dostatek duvodu k tomu jit do short, ale trh mohl klidne otestovat low a najit vice buy orders jak se casto v sideway trhu deje. Proto jsem ho hodnotil jako low prob.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to afriend: muze byt :) ja u toho prvniho obchodu mel celkem pochyby hlavne kvuli rozpeti toho 123 = vetsi sance na vetsi protipohyb po prurazu... u druheho jsem si byl podstatne jistejsi, ze pokud si trh dojde pro ty cerstve stop lossy, tak dostanu aspon sanci jit na BE, pripadne realizovat nejaky zisk (pokud zrychli jeste na breakoutu LOD...), pokud by trh na breakoutech nezrychlil, chystal jsem se to uzavrit i driv s mensim ziskem ci ztratou... samotny break LOD jsem moc prodavat nechtel s oledem na velikost meho stopu a tomu kdy byl LOD vytvoren (cim dyl je trh mimo danou cenovou hladinu, tim hur se mi odhaduje kolik stopu tam ceka)... konkretne v tomto pripade jsem si myslel, ze pujdeme pod LOD tak 100 USD a pak budu muset preckat korekci nez se vyplni PT, ale tech stopu tam bylo nakonec docela dost a trh zrychlil vyrazne...

jinak dik za nazor, rozhodne zajimavy pohled na vec :) podarilo se ti to nakonec zobchodovat treba tech 16:28 nebo pozdeji? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Taraka:
short jsem z obchodoval na test gap, jak jsem psal. Pri sile dolu + ignorovani measured moves +no bull bars + tight channel atd.....jsem trail last position nad swings a uzavrel pri TLB and higher high swing 1955.
Dalsi hezky obchod short 2050 pm = 20 EMA gap bar after tlb, confirmed by 3 pushes up +measured move.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a-friend Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Taraka:
> short jsem z obchodoval na test gap, jak jsem
> psal. Pri sile dolu + ignorovani measured moves
> +no bull bars + tight channel atd.....jsem trail
> last position nad swings a uzavrel pri TLB and
> higher high swing 1955.
> Dalsi hezky obchod short 2050 pm = 20 EMA gap bar
> after tlb, confirmed by 3 pushes up +measured
> move.
>

Co to je? Czenglish dovedená k dokonalosti? ;) :D Taky občas trousím anglické názvy, ale tohle je fakt brutus :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no, tak dnes v prvnim obchode trochu stesticka nebo lip postaveny PT opet proste neco chybelo... no a nasledne me trh pekne vypekl jeste 2x, kdyz jsem predpokladal platny break struktury a on se ukazal byt falesnym... dnes jsem se absolutne v nicem netrefil... v prvnim obchode jsem mel PT prilis daleko, v dalsich dvou jsem se nechal zlakat... vsechny obchody dle planu, ale celkove teda vysledek opacny, nez mohl byt...

29604

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...