Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Taraka: Ano, je to na TF 2-min, ale pokud se podíváš na TF 1-min, tak na něm tento odraz byl ještě markantnější podle mne. Používáš raději 1-min?

Samozřejmě, toto se neděje vždy, musí tam prostě být ten konkrétní kontext trhu vzhledem k průběhu ceny v rámci dne, třeba dnes před otevřením udělal trh větší pokles a i to přispělo k této mé spekulaci, nezávisle na tom, co se dělo po tom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger a icm: v podstate z duvodu, ktere popisujete se mi do vstupu moc nechtelo, ale splnoval pravidla pro vstup, tak jsem to vzal dle planu... situace, ktere se mi z nejakeho duvodu nelibi (jako tahle) si zapisuju k vecem, ktere mam v planu otestovat, coz byva pomerne dlouhy proces sam o sobe, vzhledem k tomu, ze v soucasne dobe jich mam pred sebou nekolik a aktualne zdlouhave testuju aplikaci S/R urovni, tak si nejsem jisty, kdy se dostanu k dokonceni testu "posledniho vydechnuti" a jejo nasledne aplikaci... velice efektivne by me od tohoto obchodu zdrzela i S/R uroven z 240min tf, ktera by zaroven nadelila dve prilezitosti pro pekne zisky :) jak zjistuju, tak S/R urovne by me drzely zpatky skoro v 50% pripadu otevrenych obchodu a dle dosavadnich testu by pochytaly velke mnozstvi tech ztratovych, takze nejdriv chci dokoncit test prace s nimi :) rozdil je konkretne na vcerejsim dnu jako den a noc.. viz screen nize, kdyz ho porovnate s tim vyse... S/R jsou prekresleny do 2min grafu z vyssiho tf 240 min

24017

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jinak k tem dvema fiktivnim vstupum u S/R, samozrejme mam presne sepsana mechanicka pravidla na to, kdy a kde jeste tam chodit, v oba vcerejsi pripady byly naprosto ukazkove... dalsi zajimave srovnani mi nabizi hotovy test na leden 2013... atualni live system nadelil minus 340 USD, testovany update aktualniho systemu se S/R nadelil +830 USD na kontrakt... vypada to vazne zajimave :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to icm: mno me prave stop limit prikaz dost zajimal, protoze by mi mohl usetrit cca 3-5 USD na obchod skrz slippage, kterou obcas chytnu, ale nejsem si moc jisty jak casto se deje to, ze by nebyl vyplnen... TF prece jen je asi nejmin likvidni inxed z te zakladni us e-mini ctyrky... :) budu to muset casem taky proverit, pokud tu nekdo podobnou zkusenost uz nema :) samozrejme pokud se mi podari zvednout prumerny zisk na obchod na dvojnasobek, tohle uz me tak moc trapit nebude :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: diky :) ale dneska to vypada, ze budu jen backtestovat nebo si udelam volno... viz nize...

FOR ALL, kdo pouzivaji data od CQG (napr broker AMP):

Dneska pozor!!!! zatim nefunguje ruseni a uprava stop a limit prikazu!! Dokud nedaji vedet, ze vse jede jak ma, doporucuju se drzet mimo trh!!! Potencialni dusledky tohoto problemu by mohly byt fatalni!!

AMP Trading trading@ampfutures.com prostřednictvím domény 1.memberemail.com

5:29 (před 6 h)

komu: mně

Přeložit zprávu
Pro jazyk angličtina překlad vypnout
CQG is currently experiencing issues with cancellation and modifications of limit, stop market and stop limit orders.

If you are working a stop or a limit order - the original order is reaching the exchange - but if you try to cancel or modify the original working order - it is sending this order into a pending state.

Market orders are unaffected. If you need to get out of an open position - market orders are accepted.

Please use your discretion on placing new orders. These issues are critical and could put your trading account into a situation with limited resources to fully manage your trade. We will send message again once we have been notified that the problem is resolved.

Please do not hesitate to contact the AMP 24 hour trade desk if you have any questions or need any assistance with any open positins or working orders. Direct AMP Trade Desk Phone Number: 312 893 7050

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...