Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zkusím sem dát i náhled scénáře před začátkem hlavních hodin. Budu dnes spekulovat buď na odraz od LOD nebo od EMA 204, pokud se objeví na hranici příslušná svíce a nebo pak budu spekulovat od odražení od OPENu. Pokud by se proražení nepotvrdilo, tak vzhledem ke včerejšímu strmému růstu by pak bylo možné spekulovat na pokračování v růstu.

24060

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Taraka: Těch více grafů jsem tam už míval i dříve, ale rozhodl jsem se je začít publikovat(rozuměj ukládat), abych zpětně viděl, jaký byl kontext trhu. Děkuji za Tvoje hodnocení obchodu, ano, byl to odraz od supportu a zároveň od EMA 204, S/R, i když jsem psal, že je neobchoduji, tak je minimálně sleduji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přikládám svoje dnešní obchodování. Chtěl jsem už nastoupit v čase 15:42, ale limitní pokyn nebyl vyplněn skrz cenový gap. Škoda, byl tam pěkný vzestup k OPENu.

Druhý obchod byla spekulace v pokračování trendu ala FinWin v čase 16:20, ale nepotvrdil se. Proto jsme (společně s přítelkyní) potom spekulovali na pokles. Nastupovali jsme v čase 15:38, kdy se vytvořila pěkná svíce, která se odrážela od SWINGu, který se vytvořil u OPENu. Následně trh otestoval svoje dno, kde jsme obchod ukončili. Celkový profit 130$.

Shrnutí. První pokus o vstup, zklamání, neboť se vyplnil scénář, ale nevyplnil se pokyn. ;-)

Druhý obchod, možná by někdo nevstupoval právě z důvodu, že jsme byli s cenou po OPENem. Z tohoto hlediska dává největší smysl až třetí obchod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přikládám svoji přípravu na začátek obchodování, teda, pokud se během násl. 28 minut nic zásadně nezmění. Jelikož během dnešního dne je indikován od OPENu silný růst, tak v případě proražení HOD budu spekulovat při vhodné korelaci s NQ na další pokračování v růstu. Dále bych spekuloval na růst (po případně korekci k této hranici), pokud by se objevila "vhodná svíce" kolem hranice EMA 204. Na cenové hranici 988,5 budu sledovat, zda by se náhodou nevytvořila formace DOUBLE TOP při případný SHORT. Dále mám vyznačenou hranici na ceně 982, kde by se dala korekce od tohoto supportu poledního na 30-min grafu.

24080

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Taraka. Jak odfiltrovat toto divoké obchodování přemýšlím kdykoliv, když se mi takový den stane! :-D Ale včera to byl extrém. Pak se člověk podívá, že skončil chvíli před devátou, sice v plusu, ale oči v háji (ale po sedmé jsem byl se psem venku, takže nějaká zdravotní přestávka tam byla). Takže ano, musím si nastavit časový limit. Na druhou stranu. Většinu dnů jsem mnohem rychleji pryč, to víš, takže si tento "luxus" někdy mohu dovolit.

Ale zase, opět mi pomáhá, že si sem dám ten graf, podíval jsem se potupně i na přípravu, jakou jsem sem dával, která sice vyšla, odrazy všechny se potvrdily, ale nebyly dobře zobchodovány. Respektive, když se podíváš úplně na první obchod, který to odstartoval, tak vstup byl po svící, která měla oba dva knoty velmi dlouhé. To příště budu eliminovat, neboť se zdá, že se to rovná svíci s velkým tělem (nemám na to backtest udělaný) v tomto kontextu. Následující zelená svíce už byla ok, ale nepřesně jsem nastavil LIMIT příkaz a o tick mne to pak vyhodilo a následně udělalo můj spekulovaný pohyb k HOD. 4. obchod byla analogie k pátečnímu obchodu, kdy se na HOD udělala PRICE ACTION směrem dolů, následně se otestoval SWING a sešup dolů, toto je velice pěkná formace, pokud se vychytá při prvním otestování.

Držme si palce dnes! Ještě předtím přidám svoji přípravu na dnešek. Zatím ahoj. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...