Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to icm: osobne bych dnes prvni dva sve obchody vzal i diskrecne, ale treti uz ne, uz byl daleko... nad seminarem jsem premyslel... ale jsem spis studijni typ pres knizky :D tak vic hromadim trading literaturu :) seminar ale do budoucna nevylucuju... obcas mame v brne malou trading session s jednim kolegou a probirame napady, zkusenosti a aktuality u pivka :)

tys absolvoval ktere seminare tady? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Naposled v prosinci jsem byl na E-Mini II. A určitě půjdu na některý další, abych získal i osobní kontakty, když tady na fóru si je dávat nemůžeme. :-)

Závidím, že máš kolegu, který to dělá taky aktivně a můžete si navzájem pomáhat, to musí být prostě k nezaplacení!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Taraka. Gratuluji. Já měl dnes svůj první LIVE den s výsledkem 80$ (možná 90, uvidím v zítř. výpisu), z čehož první obchod byl ztrátový, druhý ziskový. Dodržel jsem obchodní plán, byť dnes to nebyl typický průběh, na jaký jsem zvyklý, ale u Tebe jsem věděl, že to dnes zobchoduješ dobře, byť ty první dva vstupy mne u Tebe překvapily, typoval jsem Tě dnes pouze na SHORTy! Držím palce na zítřek!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka: jestli jsem to dobre pochopil pouzivas AMP+CQG, jsi s nimi spokojeny, nebo tam byl nekdy nejaky problem ? Ninju jsi si koupil lifetime licenci ?

Jedina vec co mi zatim u Ninjatraderu opravdu vadi, je ze OCO vazba mezi SL a PT je u tebe na pocitaci, takze kdyz vypadne spojeni, je to problem. Jak to resis ty, sedis u toho a hlidas to ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet:ahoj, moje zkusenost s AMP a Mirem Sabem je pozitivni, kdykoli jsem potreboval, ochotne asistoval pri reseni problemu, at uz byl na me strane nebo treba u CQG... je pravda, ze CQG mi bezelo asi rok uplne bez problemu, ale posledni pul rok jsem zaznamenal par vypadku... nejednalo se o nic vazneho, ale v jedne situaci jsem pres skype volal do AMP, aby mi zrusili vsechny aktivni obchodni prikazy (v obchodu jsem jeste nebyl), protoze jsem ztratil spojeni s cqg (problem byl na jejich strane)... nutno dodat, ze zruseni probehlo velmi rychle a ja mohl vklidu pockat, nez CQG problem vyresi... co se ninja traderu tyce dosud mi stacila free licence, ktera je pres AMP dostupna... nelze pouzivat AOS, ani OCO vazby, chart trader atd... ale pro muj styl obchodovani to uplne staci... obchoduji 2,5 hodiny denne a ty 2,5 hodiny u toho sedet zatim vydrzim, takze si vse kontroluji rucne a problem jsem s tim zatim zadny nemel... kdyz ztratim spojeni s trhem a nejsem schopen ho hned obnovit, proste zavolam panu Sabovi nebo primo na trade desk a prikazy necham zrusit u nich... (a to jsem delal jen jednou za rok a pul...).. vzhledem k aktualnimu obchodnimu systemu bych u toho stejne sedet musel, kvuli rizeni pozice behem obchodu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: jinak doporucuju minimalizovat pravdepodobnost ztraty spojeni na Tve strane... ja si proto poridil UPS (proti vypadku proudu), ktera udrzi PC jeste 30 minut aktivni po vypadku elektriny (je to i setrne vuci diskum), takze mam dost casu aktivovat zalozni USB modem jednoho ceskeho operatora, pripichnout se online a vse ukoncit v pohode do nekolika desitek vterin :) je pravda, ze tohle se mi stalo vicekrat... protoze vypadky proudu ci internetu na me strane byly o neco castejsi nez ztrata spojeni u CQG :D mame na byte slabe pojistky :) takhle si vse v klidu ukoncim a jdu resit problem s netem nebo pojistkama (to se mi stalo za rok a pul asi 6x, ale nutno rict ze asi jen jednou jsem behem te situace byl v obchode a asi jen jednou mimo to, jsem mel aktivni nejake prikazy, ktere jsem potreboval nutne zrusit... :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...