Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tu sublo: Jasně, ale já pro obchodování používám klasické PC bez WiFi konektivity. Nicméně mám k dispozici notebook, kde mám NT nainstalováno a nastaveno, takže varianta použít mobil jako HOTSPOT není špatná, ale nevím, jak je to s rychlostmi, myslím, že Tarakova varianta s externím modemem se nejeví jako špatná varianta. Musím se tedy poinformovat na ty rychlosti. Děkuji za další typ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

icm
asi jo (nazvoslovi nevim), proste ten kablik, co byl s telefonem v krabce ... na jedny strane klasika USB a na druhy konektor do telefonu.
telefon pak nastavis jako "USB tethering" (Samsung) ... nebo mas i moznost jako "Portable wifi hotspot" a na pc/windows v control panelu si zavedes novy pripojeni pres telefon, ktery nechas neaktivni do ty doby, nez ti spadne pripojeni. Pak jen deaktivujes na pc tvoje klasicky pripojeni a aktivujes to zalozni ... 15 s max.
... to uz jsme ale dost mimo vlakno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka ICM ako vam to ?
Nejaky cas som tu nebol ani som neobchodoval.

Dosledkom toho aj sa mi stalo dneska mensie fopa
Od rana sa nic moc nevykreslovali sviecky, len ciarocky a dokonca ziadna volatilita. Hovorim si, "ten trh je dnes ale divny"... potom som prisiel na to ze obchodujem NQ06 (kedze pred odchodom som mal nastaveny 06) namiesto 09

Zajtra to bude lepsie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to icm: ahoj, systém mám stavěný i na vyšší volatilitu, takže by to problém být neměl (i když dnešek tak asi nevypadal), obchoduju proto jako by se nic nedělo dál. Z dlouhodobého hlediska se mi to prostě furt vyplatí :) jinak zajímavý byl dnes opět rozdíl mezi live systémem a testovaným systémem :D viz screenshot :D

24149

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka, já se právě obával, že pokud to budeš obchodovat, skončíš v nemalé ztrátě a stalo se, to mne mrzí Taraka. Zkus zauvažovat nad tou vysokou volatilitou, dnešek je toho příkladem, já už ve svém vlákně v přípravě psal, že dnes možná nevstoupím ani do paper a tak se taky stalo, nevstoupil. A ani zpětně bych příště nevstoupil, prostě velká volatilita na nastavený money management.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...