Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Sinuhet, jo ty myslis az ten dalsi... mno duvod je prosty... kdyz jsem delal backtest bral jsem i ty se SL mensim nez 150 USD a u protitrendovych obchodu jsem pozice nenavysoval... tim padem, kdyz jsem vyradil obchody s mensim SL nez 150 USD ignoruju vsechny dalsivstupy, ktere by i s timto vstupem vedly k navyseni puvodne testovane pozice... zkratka, kdybych ty vystupy chtel brat, musel bych je otestovat, a to udelano nemam... navic definice zni brat 1. pruraz swingu o sile 5 po tom co trh vytvori novy extrem, swing muze byt vytvoren uz pred tim extremem, ale pruraz se bere vzdy jen ten prvni...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

taraka:
vidim, ze mas vydrz a stale chut ... zopakuju ti ale jednu vec, kterou jsi presel v poslednim mem prispevku bez povsimnuti: kam myslis, ze trh po tak dlouhem dwn trendu (cca 10 b. !!!) bude dal klesat?? ... treba bude dal klesat, jako dnes, ale napred potrebuje korigovat !!, coz predznamenal ten prekrasnej DB na SR (muj vstup byl na 1045.6 lng).
Asi nema cenu komentovat kazdej screen ale udelej si svuj domaci ukol: koukni se jakym zpusobem trhy trenduji, kde cekat korekce, jake muze byt prumerne denni rozpeti a jak se meni v case, apod. Pokud chces obchodovat cistou PA, tak to je prave zaklad bez kteryho se tezko obejdes.
Taky si urcite projdi clanky od kluku o SR + ostatni clanky o PA.
happy trading
sublo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sublo: ahoj, ja tu vec nepresel :) naopak, zamyslel jsem se nad ni, a i kdyz jsem ji zatim neaplikoval live (protoze live jedu jen to, co mam otestovano a potvrzeno backtestem) pilne S/R urovne studuju, backtestuju a dokonce i papertraduju... paper trading S/R urovni je hned vedle live obchodu (druhy screenshot) tam si muzes vsimnout, ze bych mel tri vstupy a vsechny by s volnejsim SL byly ziskove, s utazenejsim SL by ziskove byly dva, do pozdnich obchodu short bych se dostal az po te korekci o ktere mluvis... nez jsi mi posledne poradil, mel jsem zakreslene mraky urovni na vsech moznych cenovych hladinach... ted uz kazdy den vsechny mazu a zakresluju dve az tri, u kterych jsem ochoten dany den obchodovat (zatim ale jen paper a backtest)... potom cos mi minule napsal jsem se totiz mrknul na obchody v backtestu a zjistil, ze nektere obchody byly az u S/R urovni, u kterych jsem rozhodne vstupy pro dany den neplanoval, protoze jsem si ani nedokazal predstavit, ze se trh podiva az tak daleko... tyhle vstupy na vzdalenych S/R z mnohem drivejsi doby pak byly docela problematicke a casto nadelovaly ztraty, protoze jednoduse nevychazely z nejaktualnejsich pohybu (poslednich par dni)... kdyz beru v potaz jako hlavni S/R v podstate jen zajimavou aktivitu u H/L predchoziho dne + max jednu dalsi cenove blizkou uroven vychazejici ze struktury na vyssim tf, obchody se vyrazne profiltrujou a to spravnym smerem k vyssimu win, vysimu RRR a vyssimu PF...

jeste jednou opakuju, i kdyz jedu live stale to same, uz pres mesic intezivne studuju, backtestuju a papertraduju S/R urovne a chovani trhu u nich... vysledky papertradingu sem davam vedle live obchodu (live system neprestanu obchodovat dokud nebude hotovy novy system, protoze nevim, kdy bude hotovy novy system, ale doufam ze do zari 2013)... jsem rad za komentare, ale jeste radsi bych byl, kdyby se vztahovaly spis k tomu papertradingu, ktery sem davam... vim, ze aktualni live system (i kdyz vydelava) ma vyrazne slabiny, a to je duvod, proc se snazim zaradit S/R urovne... byl bych strasne rad, kdyby jste se mi tu vyjadrovali i k tem paper obchodum, protoze tam je system teprve ve vyvoji a muze mi to strasne pomoct vyhnout se nekterym pastim :)

btw. zrovna ten long, o kterem mluvis, zes vcera udelal... vedu si i statistiku takhle silne protitrendovych vstupu na S/R urovnich (zatim je to ale maly vzorek dohromady par desitek obchodu), protoze se mi zdalo, ze nejak podezrele casto nekonci dobre a zatim mi to vychazi spise v neprospech podobnych obchodu, kdyz je behem dne tak silny trend... ano obcas jsou obdobi, kdy to nadeli nejake ty profity (zrovna ted v cervenci je jedno), ale musim rict, ze ve trech ze ctyr takto otestovanych mesicu, by mi nebrat podobne vstupy usetrilo penize, zvedlo win i RRR :D, ale na to abych z toho vyvozoval zavery je jeste brzo, chce to vetsi vzorek, a na tom prubezne pracuju... :) at se dari!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka: at se dari :). Ja kdyz videl jak ti to pekne jde, zkousel jsem to otestovat (naprogramovat), tak ze jsem vzal nejake urovne (napriklad premarket high ci vcerejsi daily High) a vstupovat na prurazech ci odrazech swingu, vzdycky to nejakou chvili pekne vychazelo ale pak to melo obrovske drawndowny, chce se tomu opravdu asi hodne venovat (puvodni system taky bez ruznych vychytavek v zakladu mel vysledky spatne...).

Jinak po vcerejsku jsem nasadil nove vylepseni, nevstupovat do obchodu pokud trh uz utece od dailyLOW nejakou vzdalenost (fixni hodnota z backtestu vychazela za posledni 4 roky nejlepsi 12 bodu).

Nakonec jsem to udelal univerzalnejsi, indikator mi pocita rozsahy seance za poslednich 20 dni a na zaklade tohoto prumeru a aktualniho rozmezi High-Low bud vstoupim nebo ne (zlepsilo to vysledky i v letech 2006-2008, zlepsil se o trochu PF, prum. obchod ale hlavne DD).






Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: jo tam je to slozitejsi, protoze zakreslit to presne, je dost dulezite... a pochybuju ze naprogramovatelne... :) obcas totiz je ta S/R sirsi smerem nahoru obcas smerem dolu od previous high/low) obcas u denniho extremu S/R vubec neni (pokud tam trh nemel aspon dva swingy), obcas je uprostred denniho rozpeti... je to proste o neco komplexnejsi... ale treba sublo tu mel dobrou pripominku viz vyse :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...