Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

zdar chalani
detroit mluviš mi z duše to je ono koukam na ně a nevim podle kteryho se ridit a zkousel jsem do toho i es. pro mě jako seznamovatele s trhem to je desny to rozklicovat. neni to bohužel jak jsem si nadneseně predstavoval ze jeden trh de do strany a ostatni páděj nahoru jako vzteklý tak nezbejvá nez do toho prvniho nalongovat :) ted jsem to odsunul ale jak si na tlukot trhu zvykam tak i ima bude zrejmě snazší.

taraka to mas recht po sakraaaaaa malejch kruckach se plizim divocinou :) k s/r jsem se chtě nechtě dostal nedávno a ano uz jsem to od tebe opsal abych je tam pred seanci zakreslil nebo z aktualizoval, taky si popisuju ale nq a kdyz neco vidim na dj.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

divam se na screenshot TF 2min entry short 1606 na large bear bar od aldanek

Ja osobne bych short po 5 bull bar nebral (krome jedne vyjimky), prilis hodne momentum up , pockal bych na 2nd entry
pokud bych vzal obchod v tomto pripade tak ne short, ale long for 2nd leg up.
Vlozil bych limit order buy 1 tick nad low Vasi vstupni bear bar a vypada to, ze bych byl filled
duvod:
a) z toho co vidim tak 5 bars bull (spike) = follows channel, jako rule mam, ze 1st breakout fails,
b)big bear bar closing on low of two previous bars (possible sideway)+ micro TL obvykle fails
c) strong down coz by mohlo byt exhoustion k S/R (MA-15 or 60 min, yesterday High or low) a pote nasleduje 5 bull bars
d) Trend day se takhle nechova, tohle je spise 2 sided range up and down, ocekaval bych pozdeji test low
Nevim jak na 2 min grafu, ale na 5 min grafu bych v takove situaci scale lower (long) a SL bych umistil pod 1st big break out bar closing on its high
e) rozdeluji SL na innitial a actual v tomto pripade bych cast kontraktu uzavrel po 10 tics, 2nd lot high of bear bar a remaining bych nemel kvuli 2 doji barbwire.
Snad to dava smysl rad napisi vic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja osobne bych vstoupil v tomto pripade az pod low coz by bylo pod doji bar a nebo jeste lepe po uzavreni bear bar with shaved bottom coz dava vetsi pravdepodobnost, protoze bears ukazali silu a prorazili support a bulls meli sve sl a became sellers as well.
Vstupni bar na ktere jste vstoupil sice sla pod low doji (double bottom), ale neuzavrela pod ni a dalsi bar byla doji.
Jasne mame tady bear strengh a lower highs, ale kdyz selling low in two sided market tak davam prednost vetsi pravdepodobnosti na ukor zisku a vetsimu risku ( i pres lower highs a previous bear strengh) vstoupit do obchodu v tomto bode bych si bral na bedra rejection a double bottom a pokud misto doji jsme meli bull bar tak bych premyslel je to jenom breakout pullback a nebo reverse, vetsi pravdepodobnost jsme meli kdyz bears ukazali silu a prorazili support. Jinak hezky obchod :) u pocitace jsem nesedel,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj ahoj, tak dnes jsem chytil jeden zakladni SL, kterych by nemelo byvat moc (celkem kol 10-15% obchodu tak dle testu skonci), ale vzhledem k velmi silnym negativnim pocitum uz pred vstupem a naslednemu aha efektu jsem asi dosel na zpusob, jak se podobnym nesmyslnym obchodum do budoucna vyhnu... prihazuju screenshot a jdu nad tim dal premyslet nez se vrhnu do testu... ;) (tu)

26530

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čus zas ti nicim screen, ale zrovna jsem to kreslil do nq, kde to bylo s vysledkem nic moc a tady na ruslovi mě to bouchlo vidim tam obracenou hlavu ramena a krasne posazenou na tvy hrane zony takovyhle vstupy znam, čekam na patern a trh postupne roste roste, sakra to uz je kopec ale nikdy nevim kam az to doleze tak tam skocim a v tu chvili konec SL

26531

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...