Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to a-friend: pekny pekny, ja teda osobne zkusil vcera jen dva shorty na paper nekde tam, kdes mel vystup :D


for all: nemate nekdo nahodou problem s daty od CQG u AMP? dnes sem i nenacetla vsechna data a mel jsem tam gap, kdyz jsem je nacetl znova, prisel jsem o cely brezen... rozjel jsem to zas az dvacet minut po startu seance a furt mi chybi dnesnich cca 40 minut po 14:00... posledni dobou mam s datu u nich docela problemy... vypadky (zlepsily se poslednim release ninja traderu), ale za pul roku uz jsem mel tyhle gapy nekolikrat a vetsinou chvili trvalo nez se to dalo do kupy, reload data moc nepomahal... nekdo ma podobnou zkusenost?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Pavel K.: jedes pres ninja trader? mam tu bezplatnou verzi a tyhle moznosti tam nevidim, prave uz par mesicu premyslim nad koupenim te kompletni licence, ale tyhle problemy me trosku odrazujou...

kdyz jsem to ted asi po desate cele vypnul a zapnul, konecne se to nacetlo cele... hmm jako hodinu po open z toho zrovna dvakrat nadseny nejsem, ale hlavne ze to konecne jede, uz jsem si chtel udelat volne odpoledne :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to JanTchi: diky :)

no ja byl dnes live bez obchodu a bezproblemova data by na tom nic nezmenila :) na paper by byl jeden vstup short po 16:20 za 1187,3... testuju k tomu asi sest druhu vystupu, takze ziskovost by byla dle typu vystupu... vcetne nekterych ktere by i pres dosavadni MFE 310 USD chytly nakonec ztratu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

taraka

obchuduji TF intra od 15 do 17.3o, ale jen z nostalgie a trochu z nudy. posledni dobou ale uvazuji jen nad pozicnim obchodovanim na 30m a 1h grafech. pozicni obchody pouze odsouhlasim a uz se o ne nestaram, takze me zabere cas pouze alert ktery upozorni na obchod a ja jej bud beru nebo ne. napriklad dnes na 6E 30m byl brzo rano alert do longu na svici v 7.3o za cenu 3857, ale byl tam skluz, takze za 3858. Pokud bude zajem dam obrazek.
Jinak myslim ze velka vyhoda je pokud muzes sledovat alespon 2 trhy, nejlepe 4. pokud bych mel dnes vybrat 2, tak je to TF a CL. pokud 4 tak je to TF,CL,DAX,NG. 6E me posledni dobou na nizsim TF pripada malo volatilni, ale na vyssich to vypada OK, zkratka potrebuje vic casu na rozjezd oproti ostatni trhum ktere jsou v obchodnich hodinach rychle a volatilni dostatecne

TF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim Trendfindere,
Obchoduji live TF. Vase obrazky jsou vyborny studijni material...opravdu diky za ne.
Chci se vas zeptat: zasadni pravidlo, ktere se snazite ostatnim predat je obchodovat do Trendu. Pochopil jsem spravne vasi myslenku, ze v momente vstupu by mel byt smer Trendu na daily, 60 a 30 a 1min (vstup) stejny?
Jako vstup pouzivam pruraz SR urovni pomoci HeinkenAishi svici - po dokresleni svice/signalu okamzite zadavam order (tak jste zminoval nedavno: cekam, az close zavre nad/pod SR nebo H/L swingu). Velice casto jde ale hned trh proti (stop running malych SL). Je vhodnejsi vstupovat behem nasledujici minutove svice, ktera znovu otestuje predmetnou SR nez zvolit vetsi SL?
Omlouvam se za delsi dotaz. Pokud vam nevyjde cas odpovedet, nic se nedeje, budu dal sledovat vase prispevky.
Uspesne obchody a prijemny vikend.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

canuck

to co neni videt na 1h muze byt videt na 30m a naopak, takze nekdy je trend jasne viditelny na obou TF a nekdy pouze na jednom. 1m TF pouzivam k rizeni pozice na zaklade vyvoje swingu. HA, Tick,Volume, Range atd. grafy jsou z meho pohledu dost neprehledne. Mam rad kdyz vim kdy svice zacina a konci a nejsem zavisly na momentani nalade trhu. Neda se poprit ze napr. HA grafy hezky vykresluji swingy.
Kde a kdy vstoupit, kdy svice uzavrela dle predstavy tradera je nekonecne dilema. Ja umistnuji SL 1 tick pod low swingu na vyssim TF. Casto se pak SL pohybuje kolem 600us na trhu TF. Pokud by muj ucet nedovolil z hlediska MM tuto castku do SL investovat, musel bych vstupovat za LIMIT, stim, ze nebudu ve vsech obchodech, ale bude pro me prijatelny SL. Vse je otazka vyse obchodovaneho kapitalu a jeho absolutni ochrana.
Metoda kterou popisujete je trochu nebezpecna, protoze pokud vstoupite s fix SL a budete doufat v rychly nastup do longu, tak se muze stat presny opak a vy budete presne na svem SL venku z pozic. Nebezpeci je v tom, ze pokud vstoupite opakovane tak muzete inkasovat 3x SL nez se trh rozjede nebo uplne otoci. Z tohoto hlediska je lepe vstoupit jednou s vysokym SL a postupne jak trh zacne tvorit trend swingy trailovat SL 2 ticky pod low /alespon jeden tick nechat prostor pro pripadny PIN bar/ Druha a tezsi moznost je, obchodovat tuto uroven pouze jedenkrat, malokdo to dokaze :)

TF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Trendfinder:
dekuji za odpoved.

Mam jeste jednu otazku: snazim se najit zakladni pravidlo pro urcovani smeru Trendu na swingzich na 60/30 min grafech.

Je podle vas tato uvaha spravna?:
- v klesajici casti swingu cekam na pruraz nahoru "posledniho" LH (pripadne nasledne vznik prvniho HL) = zacatek potencionalniho Uptrendu.
- v rostouci casti swingu cekam na pruraz dolu "posledniho" HL (pripadne nasledne vznik prvniho LH) = zacatek potencionalniho Downtrendu.

Da se tato uvaha prirovnat k logice "Inside & Outside Trends of Market", kterou jste tady kdysi zminoval?
Jeste jednou diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...