Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Preco si realizoval vstup tak neskoro? az po takejto vyraznej short sviecke?
Vstup bol z pohladu "casovania" realizovany dost neskoro
Pride mi to ako dost konzervativne, naukor prilis zbytocne vysokeho SL a na ukor vyssieho RRR
CO ti branilo vstupit na cene cca 1.3840 teda priamo pri odraze od Flip?

Jo a aby som este nezabudol ten tzv PInbar, nieje v ziadnom pripade pinbar.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bude zase zabavna debata :) :) :)

strangere nevstupoval jsem neskoro - vstupoval jsem na zaklade jasne definovanych pravidel, ktera funguji na jakemkoliv trhu ktery si jen vymyslim. Je s podivem ze po tak dlouhe dobe na trzich klades podobne zacatecnicke dotazy :) :) a protoze mam dnes obzvlast ziskovy den a navic vecer odletam s pritelkyni do Prahy na vikend, z cehoz mam velmi dobrou naladu a take se trochu nudim, tak odepisuji :)

jo abych nezapomel na zaver trocha teorie ohledne pin baru /mezi nama ani o nej tolik neslo, obchodoval bych i bez nej do shortu/

Správně vytvořený pin bar musí mít několik znaků:

1. otevření i uzavření svíčky musí proběhnout "uvnitř" předchozí svíčky
2. samotný pin bar musí mít "dlouhý nos" (vlastní tělo svíčky musí být dostatečně dlouhé) a musí "vyčnívat" nad okolní svíčky.
3. ideální pin bar uzavře blízko minima/maxima předcházející svíčky.

dnesni svice v 8.3o-9.oo na 30M v trhu 6E myslim splnovala podminky temer bez problemu :D :D :D

lovu zdar and no flame/s/ TF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trendfinder len som poukazal na urcitu nezrvonalost v uvedeni pinbaru, nakolko sa nejedna o pinbar. Presne tieto pravidla ktore si vypisal by mal splnat, no nesplna.
Dalej som len ako diskutujuci podotkol (s porovnanim mojho stylu protitrendoveho obchodvania) ze preco si nevstupil na cenovej urovni ktoru som uviedol kde sa jednalo o najlogickejsi vstup z pohladu jak umiestnenia SL tak aj z pohladu RRR.
Ano mozno by to bolo troska rizikovejsi vstup ale na nizsom TF by sa urcite dalo vypozorovat urcite suvyslosti ktore by tento vstup podorovali, napriklad odraz od wedge alebo divergencia.
Trh 6E neobchodujem, tak som si len znalalyzoval tuto situaciu z pohladu mojho OP a mojho stylu a chcel nejaku tvoju konstruktivnu odpoved (z pohladu tvojho stylu obchodvania) nie len akesi arogantne blaboli ktore poukazuju skor na zvysovanie si ega ako na odpoved k veci.
Samotne screennshoty v zmysle ze si vstupil tam a tam bez akehokolvek vysvetlenia preco, su uplne zbytocne pre tuto tarakovu diskusiu, nakolko nepoukazuju na ziadnu skutocnost prevedenia obchodu ani technicku analyzu, Tak prave preto som chcel troska "nahladnut" do tvojho stylu obchodvania a zistit PRECO prave tam si vstupoval.

Tak pekny vikend v prahe.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

trendfinder
... ze mas ale trpelivost s takovym peknym vysvetlovanim :)
... mimochodem, mam ty PINy taky moc rad a kdyz vis, kde je hledat, tak to jsou silne situase ... viz dnes na TF po Open ... ja mam jeste dalsi definice, jak to ma vypadat

stranger
mozna by bylo dobry se zamyslet, jestli nezmenit zpusob, jakym pises a volis ton a slova ... to uz tu bylo mnohokrat receno
happy trading

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a ktere z pravidel nesplnuje? 1/ otevrel a uzavrel uvnitr predchozi? myslim ze ano 2/ vycniva jeho knot nad high ostatnich svici a dokonce tvori daily high? myslim ze ano 3/ jestli uzavira v blizkosti minima ci maxima je opravdu velmi nepodstatne - pro mne

to co se z tveho pohledu jevi jako logicke muze byt pro mne nelogicke a naopak - jakekoliv vysvetlovani jestli ma ten ci onen pravdu je z pohledu trhu nepodstatne. Myslim ze podstatne alespon pro mne je zda byl naplnen PT. ostatni jako vyse SL a jeho umistneni je opet nepodstatne. To ze nekdy inkasuji SL /ktery je opet z meho pohledu umistnen velmi logicky/ je jasna vec, nic vic. Me zarazi ze stale zkoumas proc kde kdo vstoupil - me osobne je to uplne jedno, kazdy ma svuj plan a predstavu o tradingu. Dale mne zarazi ze ty jako trader obchodujici s desitkami kontraktu, mas potrebu stale resit neci vstupy ci vystupy. Pokud jiz obchodujes na teto urovni tak by te to nemelo moc zajimat. Tvoje zapalene debaty pomalu o kazdem screenu ktery sem kdokoliv hodi jsou opravdu zarazejici. Nicmene pokud se ti jakykoliv screen ci trader nepozdava tak jej necti - usetris si spoustu zbytecneho premysleni. Osobne davam screeny na zadost nekolika traderu a jestli si z nich neco vemou nebo ne je lepe nechat na nich
:) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

u me dnes zas bez obchodu i kdyz trh me urovne pekne respektoval...

to stranger: narazkama na neci ego debatu neuklidnis, spis naopak :D nektere tve prispevky vazne vyznivaji vcelku provokativne (asi ses sam vznetlivejsi povaha) :) kdyz z tech vecnych otazek vynechas osobni rovinu, myslim ze se dockas i nejakych odpovedi misto "obrannych reakci" jinaac preju pekny vikend a hodne stesti... :)

to trendfinder: uzij si vikend a doufam, ze budes dal prispivat :D

zitra sem obchody davat nebudu, jelikoz seanci z velke casti vubec nestihnu a... venku je krasne... tak pekny vikend vsem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a-friend: Děkuji:)

A je na tom zajímavá ještě jedna věc, když se člověk koukne přesně o měsíc nazpátek na 20.2.2014, tak by snad ani nevěřil, že 20.2.2014 a 20.3.2014 jsou 2 rozdílné dny:). Dělí je od sebe snad jen ten měsíc, struktura trhu je na 98% stejná, včetně těch trojúhelníků...

Pěkný zbytek víkendu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...