Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

už jsem z P500 2x vybíral (8 a 10t Kč) a do čtyř dnů jsem měl peníze zpět na účtu a to dokonce ještě o pár desetikorun víc (nevím proč)

co se týče té provize...20-30 % to dělá protože dělám krátký pozice a kolikrát to ze ztráty radši zavřu s nižším ziskem než jsem původně chtěl (lepší vrabec v hrsti než holub na střeše) kdybych spekuloval např. na pokles či vzestup ceny ropy o 1 USD tak je provize 5%, což mi vzhledem k tomu, že mi vlastně půjčují 13ti násobek mého vkladu nepřijde moc, vydělávám s cizími penězi :-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To marcossoft:

U plus500 nemam live ucet tak se tezko meri kolik u ni nich vydelavam, ale na demu se snazim pracovat s castkou kterou jsem si vymezil tj. 10 000 jejich demo korun(nikoliv 300 tisic. co oni davaji) a za mesic udelam cca 4-5 tisic plus.

U admiralu mam live (cca 400 USD) a zisk sem mel vetsi (ale na intadenni obchody v radech minut coz mi prestalo vyhovovat a proto jsem u nich prestal), a nevyhovuje mi i jejich nabidka prvku pro obchodovani (nechci aby vypadalo ze je pomlouvam! Porad jsou pro mne nejlepsi broker co ma MT4 a muzu mit maly vstupni kapital).

Sorry za to michani CZK a USD ale snad se v tom vyznas :-)

To EW1:

Diky za odpoved co se tyce vyberu penez a blahopreji, ale nechci soudit na zaklade jednoho jejich klienta, ale zase na druhou stranu ne vsichni chodi na toto forum. Chci se jen zeptat, u plus500 maji pomerne velke poplatky za drzeni pozic u komodit pres noc. Jak toto resis?? Pokud to tedy resis :-)

Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak si musím taky na P500 postěžovat !!! měl jsem několik úspěšných obchodů na pokles ceny ropy WTI, ale u poslední pozice se situace na trhu prudce obrátila a vystřelila raketově vzhůru, samozřejmě jsem měl nastavený SL, jenže jak ta cena šla během chvíle prudce nahoru, tak mi to tu hranici SL odmítlo a pak už jsem ho radši vypnul, protože byl nastavený na -3500 CZK a během několika vteřin se ztráta vyšvihla na 13500 CZK, teď se musím modlit aby těm američanům trocha opadla ta nákupní horečka, uklidnila se situace v Íránu a vylezlo na povrch pár hodně negativních ekonomických zpráv :-))

zkušenost pro ostatní: při velké a rychlé změně kurzu ani SL není dostatečná ochrana :-((

Link to comment
Sdílet pomocí služby

EW1:
To je nějaké divné, normální SL musí přece fungovat. Když se trh dostane na úroveň SL, pokyn se aktivuje jako Market, takže se může stát, že dostaneš horší (nebo i lepší) cenu, ale na 100% to musí pozici uzavřít (pokud není limitní pohyb, a to na ropě není). Nemáš ten stop špatně nastaven jako Stop s limitem? Ten se užívá při vstupu do pozice, ale určitě ne jako ochranný stop při výstupu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den jmenuji se Tomáš a je mi 17let začal jsem se zajímat o burzy a začal obchodovat na P500 s bonusem 500,-kč abych popsal svůj průběj obchodování asi 3dny jsem skoušel demo verzi poté se vrhnul na obchodování s reálnými penězmi nejdříve se mi vůbec nedařilo a klesl jsem na 400,- pak jsem zvolil jinou strategii která je jednoduchá: co je dost dole tak půjde nahoru a naopak během týdne jsem zbohatl o 700,-kč ztrátu jsem mněl jen 2x obchoduji převážně tam kde vim že má strategie bude učiná to je Ropa, zemní plyn, euro, dolar, CZK, v pátek jsem vložil do Frontline 165,-kč vypadá to na zisk 350,-kč. Mám v plánu obchodovat na P500 do doby než mi bude 18 to je eště rok poté jim pošlu své doklady a zažádám si o hotovost do P500 nehodlám vrážet žádné své peníze obchoduju od bonusu daří se mi a jsu spokojen. Ale chtěl bych se vás zeptat jestli se mi může přihodit něco co mi překazí mé plány s výběrem. Omlouvám se za takové téma ale jsu lajk a zajímá mně to co mi k tomu povíte :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

v případě splnění limitu pro přiznání bonusu(většinou xxx počet zobchodovaných lotů) ti pošlou o co si požádáš, nejlépe na účet ze kterého tam pošleš minimální vklad -1000,- Kč přes kartu - to bankovní spojení je pak pro ně i "adresa" kam ti pošlou money - min. pro vyplacení je 4000,- Kč. Pokud nemáš splněný limit pro přiznání bonusu, tak jej pouze odečtou a zůstává ti co jsi vydělal( bonus je 500, vyděláš 500, celkem je 1000 odečtou bonus - zůstane 500( moheš dál obchodovat, ale s při 0,1 lotu Ti to dá tak na 2 pozice., nebo neodečtou bonus (splnil jsi limit) a zůstává Ti 1000,- na další obchody) Mej se. P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...