Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

cislo 1:

Vubec nedoporucuji zacinat live bez alespon elementrnich znalosti tradingu a alespon nekolik tydnu demo, kde si osahate platformu a pod. Pamatujte ze trhy Vam neutecou a prilezitosti budou porad, proto neni kam spechat.

Jinak k plus500, vsem kdo uvazuji o obchodovani s timto brokerem. Nemyslim si ze by sel broker jak se rika po vasich SL, grafy jsou + - shodne v porovnani s vice brokery i weby, ale co je problem a spousta lidi si to neuvedomuje, jsou poplatky. Zejmena poplatky spojene s drzenim pozice po vice dni. Proto doporucuji demo, kde si vyberete (nejlepe jeden) intrument a na nem si vyzkousite a "osahate" co a jak.

Jinak tento broker vydelava na masove ucasti zacatecniku, kteri vetsinou projedou svuj prvni ucet bez jakychkoliv znalosti trhu. To ale neni chyba brokera ale tech "obchodniku".

Hodne stesti vsem! A nejen v tradingu!

Voitii

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Plus500 bylo to první s čím jsem se setkal vzhledem k tradingu, naštěstí stačilo zjistit, že kdykoliv chtějí tak vám mužou smazat účet mě naznačilo odinstalovat to. Představa, že vydělám 100 000Kč a oni si najdou důvod mi smazat účet...a co si budeme nalhávat, kdykoliv a každýmu lze něco dokázat, mě dost děsila. (tu)
Ale proč to nezkusit, když máte vklad 500Kč jako bonus :). Zkusit si vydělat několika násobek aby vám to vyplatili a pak teprve výmaz tohoto prográmku :), jen proboha nevkládat svoje peníze ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pěkně řečeno já jsem bohužel vložil i asi 20000 po dvou měsících 0. Na druhou stranu pro mě bylo příjemné zjištění že jakmile jsem začal obchodovat jinde otevřel se mě nový svět indikátorů menších poplatku atd. Pokud se někomu daří na plus500 vydělávat tak u slušného broukra to bude mnohem lepší. Ohledně toho NATGASu jak se psalo výše každý týden ve čtvrtek v 16:30 je vysoká volatilita protože se vyhlašuji zásoby. Dá se toho využít, ale je to pro silné povahy a myslím si že většina broukeru má ve chvíli vyhlášení velký spread...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LuuVe: na nule si byl kvůli tomu, že ti smazali účet nebo protože si to protradoval? k ostatním. Minule jsem reportoval (ad3), že na grafech z platformy plus500 jsou obrovské cenové gapy a že určitě nejsou reálné - skok nastal v pozorování online během pár sekund. Od té doby jsem jich pár viděl a mohl si ověřit, že v reálných trzích cenové skoky nenastaly tak rychle, ale trvaly několik desítek sekund případně i minut. => neboli v platformě plus500, když se někdo silný na to rapidně hýbat trhem bohužel opačným směrem než má trader pozici, tak prostě stoploss nefunguje a je okamžitá mnohem vyšší ztráta. Navíc včera jsem měl tuhle negativní zkušenost. - v cca 17:13-17:18 nastal na trhu Ropy/Ropa Brent relativně vysoký pokles ceny, mnohem vyšší a rychlejší, než byly předchozí fluktuace. Zatímco v reálu bylo možné pohyby pozorova poměrně kontinuálně a asi by i fungoval stoploss, v platformě plus500 1) první větší skok kumulující několik reálných minut byl vidět 2) než jsem ale stačil zareagovat, spadlo plus500 v cca 17:15/17:16 a šlo se do něj přihlásit až v cca 17:30, samozřejmě že mezitím došlo k dalšímu velkému cenovému poklestu komodity 3) od cca 17:30 do 17:35 se už šlo do plus500 nalogovat, ale a) chyběla data pro komodity v grafech, nebyla ani vidět správná aktuální cena komodit b) něšlo tradovat žádnou z komodit, pole byla trading byla zašedlá ad2) viz prtscr - klidně si porovnejte s reálným trhem :-) ad3) napsal jsem podpoře plus500, ale 2x mě poslali někam s tím, že problém byl na mé straně a že oni výpadek neměli Závěr: už věřím, že v plus500 lze vydělávat, dostal jsem se po odladění nejhrubších chyb/ztrát do zisků v posledních dnech. Ale obávám se toho mazání účtu, nestability platformy, chyb v datech (nereálně cenové gapy) a hlavně lživosti "týmu" plus500.

18941

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jirigen vážně se na to vyprdni. Pokud si vydělal v plus500 je to pěkný, ale co nejdřív si to převeď na účet a odinstaluj to. Samozřejmě je lákavé to, že vyděláváš a tak máš pocit, že když si vydělal tolik, můžeš vydělat i 2x, 3x víc.
Ale už jsem hodněkrát četl smutné příběhy lidí, kteří vydělali třeba i 30 000 a pak je bezdůvodně smazali...

Toto ber jako dobrou radu...nic jiného v tom nehledej.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
rád bych Vás zkušených poprosil, přečetl jsem si skoro celé vlákno a jsem z toho takový divoký, proto bych se rád usměrnil a rád bych se Vás zeptal na jednu věc.

A to: Zda se dá s kapitálem 50 000 KČ otevřít účet u nějakého brokera, nebo platformy (nejlepe české) a hlavně seriozní a ne jako plus500, která sídlí na Kypru a může si s vášima penězma dělat co chce.
Shrnutě: Co byste mi jako začátečníkovy (zkušnost demo účtu na +500) doporučili, nejde mi o žádné bonusy, jen o serioznost, ale zas bez podmínky otevření účtu 90 a více tisíc (max 50).
Burza je můj sen a směr kterým se chci odvíjet a nechci z toho udělat noční můru :-)

Děkuji vám mockrát za Váš čas věnovaný odpovědi. Budu rád za každou radu.

Děkuji
maserbvc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Borky,
pokud je tvým snem burza tak si myslím, není tak velký problém našetřit si 5 000 USD. Ber to tak, že jestli si se začal učit teď tak máš přinejmenším rok na to našetřit na vstupní kapitál. To máš asi tak 4 000 Kč za měsíc.
Nicméně i s 2500 USD se dá obchodovat, ale máš menší tzv. mantinely.

Mimochodem co jsem tu byl poprvé tak jsem se pídil po podobném problému jako ty. Jak začít co možná s nejmenším účtem a tedy co možná nejmenší případnou ztrátou. Ale po nějakém tom čase "tradingování" a čtení ti dojde samotnému to, že pouze s peněz se dělají peníze a z hov*a se dělá akorát tak kopa hov*n. (tu)

P.S. Mimochodem, je tu dost známé jak je to stát se full-time traderem dost náročné po všech stránkách a pokud máš problém s tím jakýmkoliv způsobem vydělat 50 000Kč tak se máš na co těšit :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

borky:
Otevřít účet se určitě dá, někteří brokeři (Global Futures, a možná i někdo další) nemají spodní limit, nebo ho mají nastaven na cca 2500 dolarů. Problém je, co si pak počít dál, protože s těmi penězi se toho moc obchodovat nedá.
Global Futures má českou podporu, hledat vysloveně českého brokera asi nemá smysl, v úvahu by přicházelo Colosseum, FIO, Patria ... ale nikdo z nich není cenové konkurenceschopný při srovnání s americkým brokerem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to borky,

jednoduché řešení. Otevři si účet u Interactive Brokers, na to potřebuješ 10000 dolarů. Po aktivaci si peníze převeď zpátky a na účtu nech kvůli poplatkům za data něco přes 2000.
Nechápu proč českého brokera. Tam tě nic dobrého nečeká. Pokud jde pouze o jazyk, tak za šest let jsem s IB komunikoval jen písemně a i to by se dalo spočítat na prstech jedné ruky.

S pozdravem Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...