Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

Prosím přestaňte 500plus démonizovat. Dávno už má licenci, a někteří s negativní zkušeností, ji zbytečně dělají špatnou reklamu...

Údaje o licenciách a regulácii
Spoločnosť Plus500UK Limited je licencovaná a regulovaná Úradom pre finančné služby (Financial Services Authority) Spojeného kráľovstva - pod registračným číslom FSA 509909 ako licencovaná investičná firma vyhovujúca investičným reguláciám EÚ (MiFiD).
Regulácia a licenciu si môžte overiť priamo na stránke FSA: www.fsa.gov.uk. Po načítaní stránky zadajte do prvého políčka číslo 509909.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Moje zkušenosti:
při posílání - platba připsaná do 48 hodin.
Výběr je možný ihned... kromě bonusu, ten vyberete až dosáhnete určitého počtu bodů, na konkrétní bonus.
K výběru vám stačí naskenovat a nahrát občanský průkaz. Doba poslání zpět na účet 3-5 dní, na kartu o něco rychleji.

Doporučuju například u amp futures zainvestovat do neomezeného demo účtu za 500$ kvůli kvalitním LIVE datům.
A jsou i o 2-3 sec. rychlejší než 500 plus což může být někdy lehká výhoda... já mám taktiku analýza a signály ke vstupu Ninja trader a účet u 500plus. není to ideální řešení, ale na jiný zatím nemám. Tak si zatím "hraju" s 500plus.

Mám velmi příjemný měsíční zisky, ale pro někoho by to bylo pro zasmání a nestálo by mu to ani za tu námahu. Takže pokuď to půjde dál dobře, budu si moci časem k amp futures poslat peníze a zkusit pořádný pohyby například na zlatu. :-)
kde jenom margin dělá tušim 2500$

Můj názor je, že ten kdo nedovede vydělat na easy platformě jako je 500plus do tradingu ať vůbec neleze...

PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mimochodem já osobně s ním špatné zkušenosti nemám...prodělal jsem na 1 obchod základní bonus 500 Kč a vyprd se na to (ještě v době kdy jsem ani nevěděl k čemu to je, nebavilo mě to, protože jsem nechápal a zkusil "vabank", který samozřejmě nevyšel :D)...jenže ty musíš pochopit, že v plus500 jsou data, indikátory, a úplně základní věci na nulové úrovni...a pokud vyděláváš pěkné peníze na plus500 už nějakou dobu tak to gratuluju a jen tak dál.

Jen mi nejde do hlavy proč když vyděláváš na plus500 kde jsou nulové podmínky pro seriozní trading tak proč nejdeš dělat "normální" trading, však tam už by si byl milionář když si tak dobrý :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Spec799
No ja se zas musim smat tobe :)) podle mi sis precetl muj prvni prispevek a dale jsi necet ;)) precti si co jsem napsal ja nepotrebuju v 500plus grafy a analyzy od toho mam ninja trader... A skutecne jak pises, kdybych tak jak obchoduju jsem obchodoval na uctu napriklad u amp mam mozna 20x vetsi zisky, nez ted, ale zatim nemuzu, duvod jsem taky psal, ale ty jsi to zrejme cele necetl, tak se opet zasmej, a neco napis ;) cus Pagun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musím okomentovat ten NinjaTrader, taky to zkouším na Plus500 přes Ninju s daty od Zenfire, data se jeví vcelku stejné cca na 5 ticku, ale když jsem testoval svoji breakout strategii, tak přes Ninju byla o dost obchodů ziskovější, nejsou tam takové rozdíly v datech, ale pořád je to dost znát.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Brusi
znát to je, ono je to dáno tím, že u 500plus každý obchod začíná v mínusu. Takže "přetlačit" jej do plusu se pokaždý nepovede. Jenže když se na to podívám z druhý strany, tak u 500plus začnu například u komodit, třeba u zlata, 8% v mínusu. Ano mohli to udělat tak že každej obchod začnu na nule, ale pak si odečtou poplatky a já z vydělanejch 800 Kč na jednom obchodě budu mít například jen 720 Kč.

Proto varianta zažnu hned po odečtení poplatků mi nepřijde špatná.
Co se týká posunu při každém nákupu a prodeji. Když jsem zkoušel obchodovat YG trh se zlatem, měl jsem tam klidně skluz 15$ + 4.5$ komise a jsem na 19$ tj. 360 Kč. Neříkám že každej obchod, ale i ten skluz je nepříjemnej.

U 500plus musí mít člověk dobře udělanej money management, jelikož když z 50 obchodů 25 vyhrajete u 500plus to ještě neznamená zisk. Jinde už by to asi bylo lepší. Neříkám, že je 500plus skvělá volba, ale podle mě pro někoho kdo má maximum 20 000 Kč vklad, jediná volba jak nějak začít.

PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pagun:
Podle mě nejde o to, jestli se poplatky vybírají pevnou částkou nebo spreadem mezi nákupem/prodejem. Jde o jejich výši. Jestli sežerou cca 30% zisku, jak jsi myslím před časem psal (nebo to byl někdo jiný?), zdá se mi to hodně.
Každý si může vybrat brokera podle vlastního uvážení a preferencí, a jestli máš pro obchodování k dispozici 20000 Kč, tak se jeho výběr opravdu velice zužuje a Plus500 je jednou z mála možností. Takže kritizovat výběr bez znalosti dalších okolností není na místě, a jestli jsi u Plus500 úspěšný, je vše OK.
Přeju ti s Plus500 úspěch, a abys to časem mohl zkusit i jinde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Některé instrumenty jsou i s kladným příplatkem, třeba prodej indexů... Takže tam pak dlouhodobé držení pozice je risk "jen" na pohybu kurzu. Jinak teď obchoduji NATGAS, který se pohybuje velice nízko a na těchto úrovních nemůže dlouho vydržet. Zdvojnásobil jsem vklad a riziko snad nebylo tak velké, protože tu byla silná podpora na 2,2 USD za MBTu.

Jinak bonus se mi nakonec povedlo vyobchodovat, ale ten bonus je spíš překážka, protože vás nutí uzavírat více obchodů.

Co se mi ale velmi nelíbí je to, že se na plus500 dlouhodobé pozice zavírají při rolování pozic. Což může někdy zafixovat i velmi velkou ztrátu a to je nepříjemné.

Jakou máte zkušenost s výběrem?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nedal jsem na kolegu spec799 :-) podělím se o další zkušenost, opět jsem se obrátil na "support@plus500.com" (to co jsem zmiňoval v minulém příspěvku, tak mě samozřejmě support 4x poslal do...) [ital] Dear support, I am reporting an aplication bug with closed position ID 643286644 without reason. I want an explanation/compensation. I got a lost of $8/153CZK. Instead of this I should have a fair profit of cca $200/3800CZK. Situation: ID of the position is 643286644 Position was „long“. Instrument „Zemni plyn“/Natural Gas Amount 2,050 contracts Starting position 2.294 at 16:49:28 Automatically closing position 2.290 – an aplication says that the reason was timeout of position / in czech „Vypršelo“. => It yielded to a lost of $8/153CZK -watch an attachment please But as you can see on the attachment, there was a huge jump in the „long“ direction exactly at the same time Plus500 aplication automatically and without no real reason closed my long position. The Jump was from 2.290 to 2.389 -> potential revenue of cca $200/3800CZK, if the aplication did not closed my position. In the past happened to me a few times, that same kind of jump in a price of an instrument, but unlucky for me in opposite direction to my trading position, caused me a huge unpleasant lost. So I do not see any reason, why when in the lucky positive situation for me I did not get a fair profit. [/ital]

19113

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...