Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

Jak jsem psal, kdo si chce obchodování vyzkoušet a nemá peníze na otevření účtu s více jak 3000$ proč ne... Podle mě srovnatelný s miniloty... Ale je to spíše zábava než opravdový business. Rozhodně větší investice do komodit a nákup akcií bych přes 500plus nikdy nedělal právě kvůli velkým poplatkům, ale to už je o něčem jiném...

Kdo prostě peníze má, do 500plus niky nepůjde. Kdo laboruje s tím, že nemá peníze na zřízení účtu v dolarech sáhne někdy po 500plus, např. i proto, že od rozhodnutí k vyzkoušení si live, je poslaní jedný SMS :-) a registrace jak při zřízení free mailu :-)

Zajímalo by mě, komu se povedlo z tý 500vky co dávaj udělat alespoň 700Kč :-))) Podle mě s 10 - 20 tisícema na vyzkoušení mi přijde 500plus celkem rozumná volba. Úměrně velké zisky, ale i ztráty, který vám alespoň naznačí, jak to v tradingu funguje, ikdyž 500plus má k realnýmu tradingu dost daleko...

Jinak systém bonusů co dávají za poslání peněz, mi přijde legrační, ikdyž z větší části může pokrýt právě již zmiňované poplatky. Čím větší vstupní cena, tím větší bonus... mi však spíše připomíná nějakou sázkovou kancelář, než Brokerskou firmu...

Zdar PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Naprosty souhlas s PaGunem, kdo ma dostatecny kapital na otevreni uctu u skutecneho brokera, do plus500 nikdy nepude. Kdo ma 10.000 Kc a mysli si , ze uz neco umi, muze to zkusit. Pro nekoho to muze byt motivace k dalsimu studiu. A kdyz neco vydela u plus500, u skutecneho brokera, diky nizsim poplatkum, muze vydelat i vic. [bold] KAZDOPADNE PLUS500 NENI OPRAVDOVY BROKER NAPOJENY NA BURZU A NEVZTAHUJI SE NA NEJ ZADNA REGULACE. [/bold] Proc myslite, ze maji reklamu na facebooku. Neni to kvuli tomu, ze by takovou stranku navstevovali traderi, ale obyc. lidi, kteri vetsinou nevi o co jde. Kdyz z tisice amateru vytahnou tisicovku, maji milion a z toho ziji. [bold] Takze lidi s rozumem !!! [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak nějak cítím, že se k tomu musím taky vyjádřit. Jsem v obchodování sice nováček, taky jsem to zkusil na Plus500, docela slušně vydělával, z vložených 3000,- Kč jsem dosáhl během docela krátké doby 20000,- Kč, ale pak přišel "krach" Eura, obchodoval jsem EURUSD o velkou část jsem přišel. Všechny bonusy jsem naplnil, takže mi je uznali a vyplatili, peníze přišly tak do čtyř dnů. Vše v pořádku, až do doby, kdy jsem se začal poohlížet po komoditách - káva, cukr,atd. Všiml jsem si, že někdy nejde nakoupit, či prodat a pátral jsem proč a došel na to! Obchody jsou pro ně nevýhodné, tudíž Vás nepustí, mohou totiž zasahovat do jejich platformy a ovlivňovat ceny a obchodování. Bližší vysvětlení viz obrázek, nechce se mi to vypisovat.

18092

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý Den. Mám otázečku k platformě plus500... Po nějaké době obchodování s demo účtem jsem se rozhodl "zkusit" to na ostro. Vybral jsem bonus 500 Kč a "hrál" si. Výsledek se dostavil dobrý, nic mi nebránilo vložit prvních 2000 Kč (přes Moneybookers). Postupoval jsem dle instrukcí, nicméně další bonus 500,-(první vklad) se nedostavil. Není zobrazen v nabídce "bonusový účet". Pokud to dobře chápu tak by měl, stejně jako ten vůbec první bonus, který jsem splnil (60 obchodních bodů). Takže se ptám, opomenul jsem něco?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,
je to už nějaká doba, co mě kamarád ukázal Plus 500. A celkem mě to zaujalo. Jenže jsem tak trochu nedůvěřivý a začal si hledat informace na netu. A díky těmto stránkám jsem zjistil, že by to byla celkem chyba si u toho "brokera" otevřít live účet. (A demo účet je pak asi u Plus 500 ztrátou času.)
Hledal jsem nějaké alternativy a narazil jsem na Admiral Markets. I když i tento broker má své mouchy, připadá mi, že je lepší než Plus 500. Mohl by tady někdo zhodnotit rozdíly mezi těmito brokery?

PS: U Admiral Markets mi přijde třeba jako pozitivum platforma MT4.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý podvečer všem,

před dvěma týdny jsme si také vytvořil účet u Plus500.com a z počátečního bonusu (za registraci) 500 Kč tam mám nyní více než 2.000 Kč. Během příštího týdne se budu snažit dostat na 3.000 Kč, abych vyzkoušel, jak (jestli vůbec) funguje vyplácení. Podmínky bonusu (60 obchodních bodů) jsem splnil.

Proč to vůbec píšu - mám dotaz: mám pouze jen neuvěřitelné štěstí, když z cca 60 obchodů mám pouze jeden ztrátový (na dvou obchodech se ztrátou jsem se uklikl, takže ty nepočítám)?

Začínal jsem s akciemi, později jsem k tomu přidal komodity (plyn, ropa) a nyní již zkouším pouze forex (USDCZK) a komodity.

Je zde event. někdo, kdo se tomu pravidelně věnuje, je začátečník jako já a chtěl by se podělit o zkušenosti?

Předem všem díky za odpovědi.


Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím diskutující. Po pozitivních zkušenostech EW1 a h0onzajs jsem to taky zkusil a moje zkušenosti zatím negativní Po nějaké době v demu jsem šel do ostrého režimu (většinou ropu a zemní plyn, občas i něco jiného) a: 0) pomíjím to, že provize je opravdu vysoká, s tím jsem počítal, když jsem do plus500 šel 1) proti demu mám pocit, zatím ještě dlouhodobě nepotvrzený, že jakoukouliv svou akcí poměrně dost ovlivňuju "chování trhu" - trh jde dlouho mým směrem a když vstoupím do trendu, najednou se velmi rychle otočí 2) dnes jsem zažil docela šok, vypadalo to jako "blesk" - během chvilku kolem 16:59 na trhu zemního plynu bleskla pozice dolů a nahoru, trvalo to snad sekundu, tak to bylo rychlé. Problém byl, že to bylo opravdu o dost (viz obrázek), bylo to 2-3 krát větší, než můj stoploss na long pozici a doslova mě to "vyblesklo => přišel jsem tak o 700Kč :( no jak už tady mnozí psali, asi to není náhoda, vzhledem k tomu, že tyto trhy nejsou opravdové :(

18863

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nemyslím si, že by s tím někdo manipuloval...tohle se mi u ropy (lehká americká) nikdy nestalo, ale vím, že u toho plynu to sedí dlouho v klidu a pak to začne lítat jak blázen, dá se na něm dost vydělat, ale taky prodělat...právě kvůli těm výkyvům ceny si tam ani nedávám stoploss...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem si před pár dny taky založil účet u +500 (chci obchodovat pouze s komoditami). Sice jsem si tady přečetl celý manuál o komoditách, ale přesto z některých věcí nejsem moc chytrej.

První dotaz směřuje ke stoplossu - můžete mi nějak laicky vysvětlit k čemu slouží a kdy jej používat?

A druhý se týká grafu - z čárovýho toho moc nevyčtu tak jsem si jej změnil na svíčkovej jenže tam nevidím už vůbec nic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...