Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích


focus

Doporučené příspěvky

To Pepe2000:
Koukám se na celkové volume na denním grafu.
Je snad jasné že když je na septembru 2009 volume 123 000 a na december 2009 je volume 10 600 tak ten december eště není vhodný k obchodování. Vždyť ten december 2009 má podle barchart 10x větší volume. U měsíce september 2009 nepozoruji žádnou změnu která by souvisela s přechodem na nový měsíc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roman06,
jak ostatní píšou výše, času je dost, sleduj denní volume a když bude další kontrakatní měsíc vyšší, tak přejdi, rozhodně to neni tak, že dnes všcihni pouzavírají svoje pozice a půjdou na další měsíc ... rolování 2.čtvrtek v posledním měsíci je obecné pravidlo ne dogma, tj sleduj volume a uvidíš sám

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romane,

je to velmi jednoduché. Na TF se roluje zpravidla 11. nebo 12.
Ale není nic jednoduchšího než si v 15:30 otevřít 2 minutové grafy - jeden se starým kontraktem a druhý s novým kontraktem. Do obou grafů si dáš indikátor volume. A kde bude vyšší volume, tak obchoduj - pokud není na obou trzích zhruba stejné, to je nejlepší ten den rovnou vynechat, protože většina traderů ještě není rozhodnutá a půlka traderuje na starém a půlka na novém kontraktu.
Takže dneska a asi i zítra bych to pořád viděl na zářijový kontrakt.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no tak jauz sem to zabalil pro dnesek.. prislo me to tak ze na obou grafech je to volume zhruba stejne takze tim padem na obou male tak radsi nedelam nic... no lenivost je ale vzhledem k tomu ze ja sem zacal live od konce cervna tak ani jiny nez lenivy trh neznam :D to se rozjede urcite... nemuze byt tak mrtvo porad

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krakra:

včera byl pěkný uptrend, ale hodně pomalý a já z něj odešel ze ztrátou.
Dneska mi blbne NJ, u nového kontraktu mi to nenačítá žádné indikátory a také ne historii, tak nemám srovnání a starý kontrakt už je hodně bídný, takže jsem obchodování dneska taky už ukončil.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...