Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích


focus

Doporučené příspěvky

Jel jsem dnes SEP a hodně zabolel - 330. 2 obchody a dvě ztráty.. První obchod mi to zasáhlo na tick SL a druhý jsem vstoupil opožděně, což by se stávat nemělo. Ale jak na to koukám, tak už pojedu DEC. Porovnávám volume na 3min a jelikož je to vyrovnané, tak předpokládám, že se tradeři postupně přesunou ze SEP na DEC...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

já osobně budu rolovat už zítra,mám vysledované že druhý čtvrtek v měsíci je volume na stavajícím kontraktu o něco vyšší takže dnes jedu ještě SEP,ale už v pátek by mělo být vyšší na DEC kontraktu(trh Russell 2000).Takto to už dělám automaticky každé rolování.

Jinak se to fakt moc nehýbe, moc tradu za poslední dobu taky nemám.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,

muzu nekoho z vas pozadat o zaslani screenu za PO,UT,ST - SEPT, tohoto tydne? Byl jsem mimo CR a neobchodoval jsem. Bohuzel po otevreni platformy me nabehlo pouze nekolik svici ale ty jsou k nicemu. Ani funkce Reload historical data me nejede. Potreboval bych TF_9/09, 6RNG, svicovy graf - staci od 15.25 do 18.oo. Ze screenu si zapisu rucne statistiky do meho deniku.

diky za ochotu focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to yax: vcera ma na tom uptrende 2x vyhodilo na automaticky posunutom BE, dnes som si teda povedal ze posuniem az pod korekciu a samozrejme ze sa trh otocil takze som miesto BE mal SL.

vcera spolu: +80
dnes spolu: +50

TF je v poslednej dobe fakt mrtvola. Spominam ze minuly rok sa v pohode dalo obchodovat poobednu seansu - tento rok je vzdy po 18.30 - 19.00 jeden velky chop...

:(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krakra:

obchoduji neco podobneho jako YAX, ktrery zde svuj system myslim zhruba popsal. Nemame stejne paterny ale myslenka je velice podobna. V podstate jsem chtel postavit neco co bude pravidelne generovat alespon 2k mesicne pri minimalnim mnozstvi emoci a casu. Beru 2 vstupy a to od 15.31 do cca 16.oo, nekdy i pozdeji ale zcela vyjimecne. System je postaven na celkove pocatecni aktivite traderu a celkove nervozite ktera zde po otevreni burzi panuje. Zkratka se snazi zachytit prvni nebo druhy pocatecni rozjezd burzi, pricemz pokud vyjde prvni tak druhy uz neni treba. Vstupuji za MKT a vystupuji na PT/400/. BE1 = +300. SL=120. RRR je 3.3 a %R je mezi 40-45%. Slabinou systemu je robustnost a nefunguje dobre treba na trhu SP500 nebo DAX.
Nezlob se ale nebudu popisovat konkretni paterny protoze nechci zde oktevrit debatu ohledne meho systemu a denne vysvetlovat proc jsem zde vstoupil a tady ne. Zase tak daleko v tradingu nejsem a chci se soustredit pouze na trading protoze mam za sebou opravdu velmi tezke zacatky a v soucane dobe se z nich pomalu a stabilne hrabu ven. Muj system neni nijak specialni a dokaze si jej postavit skutecne kazdy vzdelanejsi trader.

diky za pochopeni focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jojo focus, jak jsem uz kdysi psal mam to hodne podobne jak vy, jenze muj problem je v tom ze jedu 3 mesice takze v podstate do niceho nerypu a prumerny PT mam 215 usd, dojedu ted zari a podle mfe me to vyslo ze PT posunu na 260-300, chci se jenom zeptat jake MFE tak mate u tech vstupu? me prijde ze na vic jak 400 usd uz by bylo dost nefunkcni nebo aspon ne tak caste... myslim ze tech 400 vas PT je uz hodne napnuty nebo ne? Kdyztak dekuji za opoved...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...