Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích


focus

Doporučené příspěvky

Focus diky za toto supr vlakno, uz dlouho sleduji vase prispevky a v podstate jedu podobny styl jako vy v uvodu vzit jeden obchod ten nejak dopadne a jit. Takto jedu TF asi 3 mesice uz live no a porad me to prijde takove nijake sice jsem v plusu ale ten TF kolikrat jak kdyby umre a jde tam udelat jenom SL. No to nevadi. Do budoucna urcite chci pridat DAX stylem jak to tu popisujete protoze opravdu takova jednoduchost me nejvic vyhovuje. Ale nejdriv mam cil dostat TF na 3 kontrakty a potom zaclenim i dax drive ne. Jinak dnesni seanci jsem tam byl as 25 minut a zabalil to. TF vubec nevedel kde je kam jde nic :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roman06:

vse je to o tom jaky zvolite pristup. Me tenhle pomerne agresivni pristup /na TF/, velmi vyhovuje a distribuci zisku mam take velmi stabilni. To ze se trhy posledni dobou moc nehybou me take moc nevadi, protoze mam limitovane vstupy /preobchodovani/ a navic je zacatek noveho mesice a vse se muze zmenit. Pro me je take dulezite ze stale jedu podle backestovaneho planu a zatim jsou me vysledky porovnatelne s backem i kdyz k dnesku mam 4tou ztratu za sebou a v backu jsem mel max. 5. Jinak s DAXEM budte opatrny a vse dobre otestujte. DAX umi nadelevat ale take hodne brat a nejhorsi je kdyz rano naberete ztraty na DAXu, tak odpoledne jste podvedome nucen tyto ztraty vymazat a muzete se tak dostat do velkych problemu pokud to emocne neustojite. Pokud jste po trech mesicich alespon v nejakem plusu tak to znamena ze jste v tradingu uz hodne daleko, protoze vetsina traderu ani tri mesice neobchoduje. Chce to jen vest zaznamy o obchodech a zpetne je vyhodnocovat a hledat slabiny.

mejte se focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prikladam dnesni screen a jeste jeden z 28.8. Jedu YM 1500 vol, pouzivam 2 EMA, doplnkove CCI 50. real. Na systemu se mi libi, ze pokud trhy jedou jeden pohyb od 15:30, mam do par minut vystarano na pt 200 usd. bohuzel treba dnes bylo na zacatku par malych pohybu, na kterem jsem si vylamal zuby. Jedu jen dva obchody denne, po prvnim ziskovem odchazim, sl 75 usd. Uvitam jakekoli reakce. Mirek F.

10222

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...