Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích


focus

Doporučené příspěvky

Dnesni DAX byl opet profitabilni, ale jen pro ty, kteri do systemu nezasahovali. Myslim ze na korekci v 9.3o byla spousta traderu z kratke pozice uz venku protoze pritahli sve SL nad korekci v 9.15. A tady je potiz celeho tradingu - udelat to jinak nez to delaji ostatni i s vedomim ze riskuji nekdy cely SL protoze jina skupina traderu moc dobre vi kde maji vsichni pritazeny SL a umi toho vyuzit. Potom se zase vsichni divi ze byl zasazen jejich SL presne na tick presne a ze je to uz po nekolikate a neni to prece mozne. Je to mozne. Obchod mohl skoncit klidne do longu a bylo by to taky OK - duvodu mel k tomu take dost.

dnesni rekapitulace: vstup short za LIMIT - 5627,50
SL /150eu/ - 5633,50
BE1/+400/
PT /+500/ - 5607,50

Celkove liny trh - podle me docela tezky obchod hlavne na emoce. Screeny davat nebudu mam tam spoustu osobnich poznamek a navic je vstup tak primitivni ze jej neni treba opet prezentovat.

mejte se focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja do systemu zasahoval a tak jsem skoncil na BE+2. Vstupoval jsem az na pruraz low predchoziho swingu na 5625.5 a byl jsem venku po 10ti minutach.
Jinak ten tvuj obchod trval tedy pekne dlouho.
Ale je to vyborny system, jeden obchod a je hotovo a hlavne to bohate staci. Takze velke omezeni emoci, neni prostor pro preobchodovani apod. Skoda, ze mi trvalo tak dlouho nez jsem na to prisel.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To focus: Pěkný obchod :)

Měl bych na tebe jeden dotaz týkající se grafů. V této diskuzi jsi psal že pro DAX používáš RB5. Když ale koukám na tvé screeny tak mě tam zaujalo že candele mají stíny na obě strany. Pod RB5 si v ninjovi představuji 5 range bars graf, ten mi ale nikdy candel se stínem na obě strany nevykreslí. RB5 znamená něco jiného?

Děkuji za objasnění
Ať se daří
Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lado:
obchod trval dlouho a neni to uplne bezne - vetsinou mam hotovo po 10-15 minutach.

Pavel K:
bral jsem pruraz prvniho swingu po otevreni - short za LIMIT /vse potvrzeno preMKT swingem/


Milosv.:
jedna se o range bars, ale maji trochu jine nastaveni o kterem nechci hovorit - v zaveru i s beznym nastavenim je mozne vse bez problemu obchodovat


Hanz242:
neberu pruraz LOW ale pruraz CLOSE, coz je tato hodnota - navic preMKT swing byl potvrzen po otevreni dalsim slabsim swingem na teto hodnote a nic nebranilo vstupu.

mejte se focus




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj pánové TF: Včerejší obchodní seance pro mě nebyla moc dobrá. Trh se opět moc nehýbal, dalo se spíše prodělat. Udělal jsem jeden ztrátový obchod a raději jsem toho nechal. DAX: Dnes ráno jsem testoval focusovu strategii a fungovala moc dobře :). PT dosaženo za 11 minut a to jsem si ještě špatně nastavil PT, namísto 500 EUR jsem nastavil 625 EUR. Ale byl to jen sim obchod. Přidám i screen ale myslím že většina to bude mít podobné. Ať se daří Ahoj Miloš

10286

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja jsem dnes bez vstupu - -trh se nevratil na muj limitni prikaz /5647,50/ a bylo mozne obchodovat pouze za market vstup. Ale pohyb byl hezky. System se da obchodovat za market taky a take jsem jej takhle obchodoval, ale poslednich nekolik dnu obchoduji pouze LIMIT.

Milosi proc ochodujes DAX 12/09 - volume na 9/09 je daleko vyssi?

focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

focusi, musím přiznat , že začínám také při open sledovat první pohyb a tvůj nápad je velmi inspirativní. dnes jsem byl zvědavý, kam dáš svůj vstup, protože trh vypadal , že půjde nahoru, ale bylo to přímo proti silnému ST 5650 - včerejší high, od kterého se cena asi 4x odrazila. já jsem vstupoval až po jejím proražení - což je oproti tvému potencionálnímu vstupu o 6ticků "horší".
nebereš tyto situace vůbec v potaz?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Libri:

neberu tyto situace v potaz. Skutecne to obchoduji takhle bud a nebo. Pokud si projdes treba 1rok back tak zjistis ze to muze fungovat i takhle primitivne. Neco podobneho obchoduji i na TF, ale tyto vstupy nebudu zverejnovat. Na TF je treba hledat jine urovne a vstupy a take to neni tezke vymyslet. Oba systemy jsem zalozil na prvotni emoci davu byt "u toho" na zacatku aby nekdo o neco neprisel a zatim to celkem funguje.

mej se focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes jsem měl platný vstup.. Jenže tím to haslo. Bohužel jsem nezvlád psychicky tu lenost trhu a vystoupil jsem předčasně. Trh následně během 40 minut vystoupal na můj původně stanovený PT. Včera to samé :-( Za včerejšek a dnešek jsem měl být +640 USD, místo toho jsem na 0. Moje discpilína mě frustruje. Snažím se na ní pracovat, co to dá, ale.. Systém mi funguje krásně, ale já nefunguju :-( Nemáte někdo lék, jak se z toho dostat?
Díky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...