Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

samozrejme, kto vie trochu ovladat Photoshop alebo akykolvek graficky program, ma to na par kliknuti, chcu sa jednoducho chranit...ked som otvaral ucet, este umoznovali dobit ucet cez PayPal, no uz nie je mozne, neviem preco, len standardne zadat cislo karty na ich zabezpecenej stranke, i ked poplatok ostal rovnaky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to: naposledy

Bez poslání "určítých" osobních údajů, by ti žádný broker účet založit neumožnil. Z toho je jasné že jsou 2 volby - buď nikam nic neposílat a neobchodovat, nebo poslat a obchodovat.
Brokeři určitě mají nějaká pravidla s nakládáním osobních údajů a někdo takový jako Oanda si nemůže problém dovolit. Ale samozřejmě netvrdím že vše je 100 procentní. Toť můj názor.

Bochy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak pro info (pro co jiného že?):

Posílal jsem peníze na účet u Oandy a rozhodoval se mezi PayPal, ČSOB a ČS ("spořka"). Pokud bude někdo ve stejné situaci, tak radím využít ČS, nejlépe Servis24. PayPal je sakra drahej, ČSOB chce 1% z částky, min. 250 CZK za převod do zahraničí a taky má horší kurz USD oproti ČS. ČS chce 1%, min. 220 CZK za převod do zahraničí a mě převedla peníze na účet u Oandy do dvou pracovních dní. Ve čtvrtek kolem deváté večerní podán příkaz přes Servis 24 na 1000 USD, v pátek avízo o provedení příkazu, v pondělí kolem poledne peníze odečtené z účtu no a ve 21:59 mi je Oanda připsala na účet. Celkové náklady 220 CZK, poplatky zvoleny OUR a samozřejmě na stránkách Oandy v Add funds podané ohlášení a vytvořen profil účtu u ČS. Takže kdyby chtěl někdo pomoct se zadáním v Servis 24, tak můžu poradit.

P.S. Nejsem zaměstnancem ČS a.s. ani jinak zainteresovaný na získání nových klientů ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...