Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

[b]to mistr[/b]

a CMS? sice jiná platforma (VT) ale je v češtině, jinak ale všechno ostatní bohužel v EN. Zatím jsem nenašel nějaké zásadní výhrady.
Zkouším u nich DEMO už od září, platformu mám záměrně v EN, i když z jazykem také zápasím. Některé chronicky známé a myslím si kvaliní nick jedou také přes CMS. Páka 1:400, akorát prý nemájí moc v lásce scalping.
Z vyzkoušených, těch, kteří umožňují DEMO, se mi celkem zamlouvají nejvíc. Škoda jen, že nemají alespaň některé komodity.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kontakt na českeho zastupcu cms tu bol už asi 5 krat, asi vo vlakne vt. Na slovensku ich sprostredkuje cikomodity. Metatrader je v slovenčine aj v češtine, a tých pár slov pre založenie účtu a výber z neho sa dá preložiť aj s nejakým prekladačom. Cms ma pevny spread, ale pri spravach vraj niekedy nieje možne otvorit alebo zavriet poziciu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[b]to vladko11:[/b]

To, že je platforma ve slovenštině/češtině je sice pěkné, ale problém je jinde. V případě, že obchoduji s platformou v češtině, mám i log v češtině. A teď nastane problém, že je třeba reklamovat, třeba nevzalo to SL, otevřeno na jiné ceně ap. To se dá reklamovat, ale myslím si, že je třeba poslat nějaký důkaz. A nevím, jak se budou tvářit, když tam pošlu log v češtině. Proto mám záměrně platformu v EN, i když sám s tímto jazykem zápasím (zatím marně :( )

Taková situace sice nemusí nastat zase až tak často, ale může. Prostě bez znalosti EN obchodovat prostřednictvím cizojazyčného brokera může být problém. Netvrdím, že zásadní, ale může být.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula
při reklamačním řízení je u VT úplně jedno, zda jsi logován v češtině, čínštině, angličtině nebo korejštině. Ne všichni lidé vládnou english a to u CMS chápou. Důležité je hlavně číslo tiketu (otevřená pozice, SL, PT) atd., ale i třeba číslo tiketu u entry vstupu. Nějaký snímek monitoru je už jen "nádstavba".. :).

A jen na okraj - pokud zápasíš s english, zkus www.helpforenglish.cz/anglictina-pro-zacatecniky/, možná tu stránku znáš - lépe polopaticky a vyúkově, jsem nic lepšího v češtině na netu neviděl. Půl-hodku denně a poznáš do měsíce pokroky.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[b]to SID:[/b]

Stránku jsem neznal a hned to prolistuji. Je mi to dost trapné, neboť s EN jsem už začínal několikkrát a vždy jsem to po chvíli vzdal. Nechci se vymlouvat, že na cizí jazyky nemám buňky, což činí většina takových, jak já. Já říkám přímo, že jsem spíš líný. Ale tak po pravdě, asi jsem zatím neměl tu správnou motivaci. Ale to jen tak na okraj.
Dík za odkaz a inspiraci.

S tím logem v EN jsem si skutečně myslel, že bych asi v češtině nepochodil. Byla to pouze moje dedukce a nechtěl jsem přivést kolegu do omylu.
Rovněž dím za vysvětlení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula Napsal:
-------------------------------------------------------
> to mistr
>
> a CMS? sice jiná platforma (VT) ale je v češtině,
> jinak ale všechno ostatní bohužel v EN. Zatím jsem
> nenašel nějaké zásadní výhrady.
> Zkouším u nich DEMO už od září, platformu mám
> záměrně v EN, i když z jazykem také zápasím.
> [bold] Některé chronicky známé a myslím si kvaliní nick
> jedou také přes CMS.[/bold] Páka 1:400, akorát prý nemájí
> moc v lásce scalping.
> Z vyzkoušených, těch, kteří umožňují DEMO, se mi
> celkem zamlouvají nejvíc. Škoda jen, že nemají
> alespaň některé komodity.
>

toto je jeden s najlepsich argumentov co som pocul. par krat sa to tu vyskytlo ale vzdy ma to pobavi

ked si potom niekto VTcko nainstaluje a zisti ake prooblemy s s platformou asi mu takyto argument nepostaci, akurat bude znecuteny a bude hladat noveho brokera

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[b]to Airmike:[/b]
Než takové obecné prohlášení, že s platformou jsou problémy, bych sám uvítal, kdybys alespoň některé posal. Samotného mne to velmi zajímá. Myslím, že každá platforma má nějaké problémy, ať už je to VTčko či MT4. Jest-li máš nějaké praktické negativní zkušenosti, poděl se, prosím, o ně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hodne ludi na chate popisujeneustale problemy s tym ze zmiznu grafy, to ze sa nedostanu do pozicie za market , alebo proste stratia spojenie, rekotacie a tak podobne . ja som VT pouzival len kratko ale s MT sa to neda porovnat. skor si ale myslim ze je to problem CMS ako platformy, MT4 maju tiez horsi aj lepsi brokeri.

precitaj si spolahivost brokerov, tam toho mas kvanta

CMS je zrejme dobre len na spravy, kedze neroztahuju spready, maju len slip, a obcas rekotacie, ale to neviem ako sa da riesit .

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...