Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

vladko11 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Sztula - ano aj platforma mt4 ma svoje problemy.
> Napriklad zložitejšie programovanie, ktore aj tak
> nikdy nevyužiješ. Alebo nie celkom presny
> backtesting. Alebo že si musíš vybrať zo stovky
> brokerov.


Já ale nemám problém ani s VTčkem ani s MT4. U mne je volba skoro jasná. Co se týká brokera a platformy, tak to měl dotaz spíš [b]mistr[/b]. Já jsem mu jen psal, co by řekl na CMS a VTčko.
S tím logem v češtině/angličtině, tak to vysvětlil [b]SID[/b]. Netušil jsem to a teď je všechno jasné.
A pokud se mohu vyjádřit k rozdílu obou platforem, tak bezpečně vede MT4 před VTčkem. To snad nikdo nepopírá. Má snad jediný nedostatek a to, že nemůžeš v grafu posouvat SL, TP, což ve VTčku jde velmí elegantně. Naprostá většina brokerů používá MT4, což je další výhoda. Možná, že má nějaké nedostatky, ale když jsem na ně nepříšel, tak je zřejmě nepotřebuji. A pak je to, myslím si, o zvyku. Přes to všechno jsem si zvykl na VTčko a asi u něj zůstanu. Vychytávky, které VTčko nemá mám spuštěné na MT4 a mám vymalováno ;)
Teď už jenom zbýva, odhodlat se k živému obchodu :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby


"...hodne ludi na chate popisujeneustale problemy s tym ze zmiznu grafy, to ze sa nedostanu do pozicie za market , alebo proste stratia spojenie, rekotacie a tak podobne ..."

To je fakt, ale je dobre vzit take v uvahu, ze: hodne lidi popisujici tyto problemy stale dokolecka na chatu jedou stale na demu. To ze mezi demem a live u CMS je jakysi rozdil vedi vsichni, kteri s nimi jedou za penize :-)

Ať se dari !!
Link to comment
Sdílet pomocí služby

[i] ... mezi demem a live u CMS je jakysi rozdil vedi vsichni [/i]

Chtelo by to popsat někým, kdo s nimi jel DEMO a teď jede live. Názor někoho, kdo jede DEMO a nikdy nezkusil live, a vyjadřuje se k brokerovi sice názorem je, ale bez nějaké zvláštní vypovídací hodnoty. Já bohužel o těch rozdílech vím velmi málo a jen z fóra. Jenom že tam těžko rozlišuji zkušenosti praktické od pouhých dohadů.

Pokud by se našel někdo ochotný a popsal vlastní zkušenosti (alespoň ty zásadní), tak to by byl pro ostatní, mající záměr otevřít účet u CMS, počin velmi hodnotný.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula:

Ahoj, zkusenosti s cms live tu popisovali mnozi, Sid dokonce na početné dotazy mnohokrat opakovane, zajimavou zkusenost s nimi ma i Endy, a svoje drobne kratkodobe zkusenosti jsem tu popisoval - myslim, ze v tomhle vlakne i v spolehlivosti FX brokeru, kde se kritika na cms objevuje stale :-) tj. nazory se tu daji dohledat...

Uz si zalozil ucet, jak sis vytycil ? Kazdopadne at se dari !!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

l00ser:

No, bohužel (nebo možná bohudík) nezaložil :( Zatím to všechno sleduji a pokud možno testuji co se dá. Ty ohlasy na CMS jsem tak zhruba všechny prošel. Smíšené pocity z toho mám, ale na druhou stranu, když s něma obchoduje admin, tak asi to zase tak špatné nebude. Jenom že admin je admin. To nejsem já :) Ale uvidíme. Každopádně teď jsem ve stadiu, že kdybych si založil účet, tak o něj velmi brzy příjdu. To vím zcela bezpečně. Ještě tomu pořád něco chybí. Jednoduše řečeno - zatím si nevěřím. Nakonec burza tu bude i v budoucnu :) Navíc jsem začal tak trochu koketovat s komoditami. Jenom mne mrzi platforma, které jsem ještě pořádně nepřišel na chuť. Bezesporu je MT4 propracovanější, ale na VTčko jsem si tak nějak zvykl. No hold, pokud chci komodity, tak se musím přeorientovat :) Myšlenku min. účtu jsem už, myslím si, definitivně opustil (domnívám se, že s Tebou nebo se SIDem jsem se o tom také bavil). Po důkladném zvážení účet $200 je o ničem. To má také souvislosti s komoditami. Přídám na konec nulu a začátek změním na €3. Ale pořád musím pilně cvičit a zírat na grafy. Je to zatím všechno ve stádiu úvah. Moje první ohodlání vyplynulo z prvotního natšení (to tu konec koncu můžeme každou chvíli číst). Pokud si nebudu zcela jist, tak jen tak nezačnu. Tím, prosím, nechápej, že se chci zcela vyhnout ztrátám. S těmi se počítá, ale musí být v únosné míře. Tak že "Uvidíme", jak říkal slepý hluchému :)

Dík a měj se fajn (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj,
Rád bych založil u CMS live účet, nechtěl by někdo využít Refer A Friend nabídky s bonusem 100 dolarů? Jinak by mě zajímalo, minimum pro participaci je 1000 dolarů live account, můžou to být eura ve stejné nominální hodnotě (nebo samozřejmě vyšší)? Kdo chce doporučit nebo poradit prosím ozvěte se! S pozdravem Wolfi!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...