Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

to patas
Právě, že mi derkel a l00ser správně radili, ať zakryju vše kromě posledních čtyř čísel, které, jak píšeš každý obchodník vidí. Já bych to z té formulace na stránkách ibfx nepochopil. Šlo jim o to, aby na scanu byl viditelný podpis, datum expirace a ony 4 poslední čísla. Tímto vám děkuju, live účet je otevřen a fundován a doufám, že další lidé už nebudou ohledně fundování kartou tápat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

POZOR NA FOREXGEN !!!

Otevřel jsem si u nich účet 2500 usd a rozmnožil jsem ho na 5600 usd. Problémy nastaly když jsem se pokusil 2600 usd vybrat. Nejprve mi napsali že jsem porušil jejich obchodní pravidla a sebrali mi celý profit.poté mi napsali že mi vrátí 2500 usd a zruší účet. Od té doby komunikace vázne nikde se nikoho nedovolám a live chatu mi přijde že si ze mě dělají srandu. Je to už měsíc a stále nemám ani dolar. Celá tahle legrace mě stála 70 000kč protože ten profit byl výsledek zajištění pozice na jiném účtu :((

Trochu jsem pak surfoval na netu a našel toto:

www.forexpeacearmy.com/public/review/www.forexgen.com?page=3&perpage=10

Začínám být přesvědčen, že jsou to sprostí zloději kteří se snaží nalákat co nejvíce důvěřivých hejlů na 1pip spread na majors.

O pokračování vás budu informovat.Určitě nejsem jediný koho takhle obložili.

Celá tato anabáze je pro mě poměrně potupná, jelikož nejsem na FX žádný nováček :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Patas, či kdokoli

Taky bych chtěl fundovat účet u CMS LLC přes Servis 24 ČS a.s., žádost schválena, ale při své nejlepší vůli, když koukám na pole zahraničního platebního styku, není mi jasné, jak mám explicitně naznačit že J.P.Morgan AG, Frankfurt, Germany je korespondenční banka, taky nevidím pole, kde bych napsal SWIFT té banky, a nerad bych své peníze vyslal na pouhý výlet za nemalé cestovné :-) a na přepážku mě po zkušenostech a dojmech z jejich ceníku nikdo nedostane :-) Pokud tedy někdo čerstvě přes Servis 24 (a samozřejmě úspěšně) fundoval svůj účet, prosím jej tímto o radu!
Mockráte děkuji!
Zdravím!!!
W.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj wolfiku, asi před třemi týdny jsem na tom byl stejně. Tady je jpg s údaji z CSAS přesně, jak jsem postupoval.. Pár vysvětlivek, které i mě vrtaly hlavou: 1) číslo účtu jsem zadával i s pomlčkami 2) swift je tady snad jasný trochu nechápu toto: "jak mám explicitně naznačit že J.P.Morgan AG, Frankfurt, Germany je korespondenční banka" tak jak jsem to vyplnil na obrázku, tak mám teď své heslo a peníze na VT u CMS.. snad to pomohlo....

5961

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Mozz: Mockrát děkuji!
Vidím, že jsi korespondenční banku neřešil a posílal přímo, což jsem chtěl udělat také. Problém je (a za to se omlouvám, že jsem to neuvedl explicitně v dotatazu!), že já funduji v EURech, ne v USD. Zmátl mě dopis od CMS, kde mi důrazně doporučují zasílat přes "intermediary bank" (čemuž se snad u nás říká korespondenční banka, jestli ne, tak mě v nomenklatuře opravte:-), a na stránkách CMS LLC u metody fundování metodou "wire transfer" bylo pod EURy uvedeno totéž - destination bank JP Morgan Chse Bank, intermediary bank - J.P.Morgan AG, Frankfurt, Germany - což mi nepřijde v rámci zahraničního platebního styku a polí Servisu 24 ČS moc proveditelné, jelikož tam nějaké extra pole pro korespondenční banky a jejich SWIFTy není... Jelikož mi tak na měně účtu nesejde (celkem mi je jedno jestli to bude EUR, USD, CHF nebo JPY...) a pravděpodobně údaje k fundování účtu byly spíše zjišťující ne závazné, zkontaktuji CMS, nebo zkusím přímo on-li chat, zeptám se, jak to s měnou je, a pakliže změnit půjde, provedu transfer v USD, neboť nepotřebuju zbytečné komplikace. Pokud ale přece jen někdo posílal v EUR přes korespondenční banku - jakoukoli - pomocí Servisu 24 ČS a.s., jeho zkušenosti uvítám, při pohledu na kolonky zahraničního platebního styku v platformě se mi to zdá jako neproveditelné, ale třeba je chyba ve mně...
Děkuji všem!
Také bych rád vzdal hold tvůrcům a celé komunitě tohoto serveru, je to opravdu skvělé místo!

S pozdravem
wolfík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 wolfik:

taky me to zmatlo..maji tam hodne nabidek transferu penez,ale nakonec to pro me dobre dopadlo.

na otazku s menou ti asi neodpovim, ale kdyz jsem si vyplnoval online registraci, tak tam sem tam musel napsat v jake mene budu mit ucet a kolik na zacatek poslu...

Zmena urcite mozna je,ale jak, to ti nereknu. pokud nestihas moc anglictinu, tak tady je mail na cesky support CMS,kde ti radi poradi :) cmsforex[at]post.cz

mozz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Mozz:
Angličtina je v pohodě, bylo to vyřešené během pár minut. Na live chatu mi moc nepomohli, neboť mě poslali samozřejmě jinam - zákaznický servis, ale pak jsem napsal přímo IB u CMS a bleskurychle přišla odpověď, že je to jedno, a mohu klidně fundovat v USD (což znamená, že měna a částka v žádosti asi příliš závazná není a přijde mi to pochopitelné, neb stejně nikdo neví kolik peněz mu po odečtení všech poplatků na účet dojde :-)) a že za mě base currency změní jestli chci. Zmiňovaný kontakt v češtině jsem samozřejmě zkoušel jako první, ale zkušenosti s ČS nebyly a odkázal mě na CMS web, což samozřejmě nebylo nic nového, neboť problém je spíš se Servisem 24, tedy jestli zahraniční platební styk realizovaný přes korespondenční banky je proveditelný nebo není - ten dotaz jsem měl samozřejmě směřovat spíše rovnou na ČS a.s., což taky ještě učiním, protože by mě to vážně zajímalo (ale spíš očekávám, že to asi nepůjde, a budou tak mít volné pole působnosti pro drahé papírové a přepážkové služby). Takže si legrace s korespondenčními bankami ušetřím a převádím přímo tak jako ty a asi spousta ostatních.
Každopádně velmi děkuji za feedback a ať se daří v živých obchodech!!! Dnes byly velké žně, bohužel jen na demu :)

PS: Při svém explorování jsem jinak narazil na spílání mnoha lidí na Servis 24 ČS, tak jen malý poznatek: kdyby někoho neohlášené a podivuhodné výpadky servisu štvaly, je možné si samozřejmě stěžovat a žádat slevu za poskytnutí služby, člověk dostane zpět sice jen nějakých 20 nanejvýš tuším 25 kč, ale poskytovatelé minimálně budou vědět jak na tom jsou a uživatel se nemusí cítit tak moc ukřivděný :)

S pozdravem a přáním finanční bdělosti
wolfík!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj
Právě jsem v procesu otevírání konta u AC MARKETS. Poslední mail který jsem dostal zní takto:


We acknowledge receipt of your information sent for which we thank you.
Your application is now complete.
Regarding the funding of your account, please use our banking details that I have previously sent to you via e-mail.

Our Compliance Department will contact you as soon as your funds are received to confirm and provide you with your account number.
Again, thank you for choosing ACM - Advanced Currency Markets S.A.


Pokud to dobře chápu, tak mám nejdříve poslat peníze na účet ACM a potom obdržím přihlašovací údaje? Od ACM jsem ale nedostal žádnou smlouvu nebo potvrzení že u nich mám otevřený účet na moje jméno.
Díky za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
hledám brokera pro forexové obchodování hlavních párů, který NEBUDE MARKET MAKER. Můžete mi prosím některou společnost doporučit? Sám přemýšlím o Saxobank, CMS a OANDA ale myslím že i tyto společnosti fungují jako CFD :S OANDA má extrémně nízké spready, tak mám obavy o vychylování cen, kvalitní plnění... Za každou dobrou radu budu vděčný

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj ja se taky přidám do řady neskušených. Řeším podobny problém s výběrem brokera pro forex. Co bych mohl řict je to že mít za každou cenu nízke spredy nebude nejlepši volba ja jsem ochotny mít 2-3. Což nabizi CMS a paku 1:400. Zaimam se o tohoto brokera protože přes něj obchoduje Sid a taky ho doporučuje tak pujdu na jistotu. Nechápu akorát tu paku kdy pišou že mají 1:400 a přitom hodnota bodu je stejna jako u jinych brokeru s pakou 1:100. Přece jestli to dobře chapu tak by to mělo být u CMS 4krát vice. Děkuji za radu. Nemyslim si že CMS a jim podobní spadaji do CFD. S posilanim pěněz je to ošemetné ještě se nechystam zakladat live učet ale sam o sobě bych volil vyriantu poslat minimum a potom doplnit finanční prostředky až si prostě ověřím že drži své slovo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Vojtik:

financni paka je mechanismus, diky kteremu si muzes za mene penez koupit vetsi objem penez. To znamena kupuju-li 10 000$ (1minilot) a paka je 1:400,tak 10 000 vydelim 400 a vyjde mi muj margin, neboli castka, za kterou nakoupim 10 000$. bude pouhych 25usd. pri pace 1:100 je to 100$ margin na minilot atd...

precti si siduv manual,tak je to vse popsane.. ;)

Ifoltan,Vojtik:

ze zacatku se radsi soustredte na pochopeni zakladu forexu, ctete o indikatorech, fundamentech, manualy psychologie, moneymanagementu atd. otevrete si ucet u cms, ibfx a u oandy a casem si urcite neco oblibite.. ;)
tito tri brokeri jsou podle me otestovani spoustou traderu na tomto foru a hlavne ma kazdy jinou platformu na vyzkouseni..

GL mozz

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...