Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

Koketuju jeste s myslenkou zalozit si u FXpro.com live ucet. Mam u nich testovaci a jsem celkem spokojen. Zda se mi ale, ze tahle kyperska spolecnost (byt pod kontrolou kyperskych uradu) je "bucket market" - a to se mi nelibi. Mate nekdo zkusenosti s live uctem a spolehlivosti vyberu penez u tohoto brokera ?

P.S. Pravdepodobne generuji vice "noob" postu nez je zdravo, ale toto forum je mym velikym pomocnikem a snazim se vyuzit veskere dostupne informace, nez s live obchodovanim zacnu. Diky vsem za cenne informace.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

sztula:

no to si delas srandu.. vsude pisou, ze komisi nemaji zadnou. Stejne, kdyz jsem chtel foundovat ucet, tak jsem zjistil, ze nemam aktivovanou platbu kreditkou pres net, ale musim rict, ze jsem resil proc to nejde a oni maji primo moznost LiveChat a skutecne se mi tam lamanou anglictinou nejaky clovek snazil pomoct.

Inu tak zatim ale zadna slava... po dvou tydnech ostreho provozu mam tyhle zkusenosti s brokery:
XTB: vsechno v pohode az do chvile, kdy mi dvakrat po sobe kvuli pomale exekuci prolitl obchod z profitu stoplossem, takze nasledoval telefonat a vybrani uctu(26 hodin to trvalo)..Takze pocity vesmes kladne, pac jsem u nich vydelal par penez a nestihl prodet tolik, aby me to rozmrzelo
ActivTrades: ze startu uplna pohadka.. ucet zalozen behem jednoho dne(XTB si na to vzal dni 8 a pak jeden urgentni telefonat), foundovani uctu ihned(kamarad v Londyne). No ale potom to slo z kopce.. nestihl jsem udelat ani jeden obchod a uz mi psali, ze docasne pozastavuji obchodovani dokud jim neposlu dalsi dokumenty. Od te doby jsem jim uz poslal snad vsechno co slo, ale porad jim neco chybi. Naposled mi napsali, ze se zmenily stanovy a nyni chcou jeden utility bill a vypis bankovniho uctu mladsi 3 mesicu. Takze si penize vybiram zpet a jdu jinam, nemyslim si, ze by stali za to jim lezt do zadku
FxPro: jeden online formular, za 10 minut mail s loginem, heslem a welcome dopisem. Moznost naplneni uctu pres VISU, tzn. zadarmo proti 220 korunam za SEPO platbu u AT


no a vic toho zatim neni.. zitra jdu do banky vyresit platby pres net kartou a pak bude trvat tri dny nez se poresi aktivace. Jestli mezitim najdu neco lepsiho, zalozim si dalsi ucet.. Nemam problem komunikovat v anglictine takze proc ne. Jestli zkousis pres nekoho LIVE ty, tak pls napis dojmy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já teda nevím jak u vás,ale mě, když jsem zakládal LIVE učet u ActivTrades nebyl snad žádný problém.
Možná co si vzpomínám,že jsem jim napsal mail,když to trvalo asi 2 dny..a pak jsem dostal přihlašovací udaje do MT4(mailem).Jinak jsem vůbec žádný problém neměl.Co si pamatuji,tak jsem jim poslal jen "okopčený" pas,vyplněný papíry,a výpis z učtu co mi chodí domu,pro ověření udaju..možná to byl telefon..nejsem si ted jist,ale jinak jsem neměl žádný jiný problém.Asi jen ten,že to asi trvalodo těch 2 dnu.Pokud tě to neba,tak jim napiš,a urguj to .Jinak je plno jiných brookeru,takže mužete volit jinde cestu ;)

Jinak když jsem potřeboval něco řešit,tak to bylo v pohodě...Jednou jsem je trošku spráskal za pozdější exekuci..a řešilo se to..chtěli vědět ID exekuce,a šlo to přes IT.Popravdě nevím jestli v ten moment byla chyba na mojem přijímači ,že byl línej,a šlo to pomalu a nebo byla chyba u nich,ale hlavní je ,že tam zájem to řešit.Jinak bych se na ně už vyprdnul. Jako každej broker i AT mě drba na "slipu"..je to všechno jedna banda ,a drbe nás :)Hold si tím musíme počítat,a musime to i započítat do obchodu(slippage,a nějaké to natahováni spreadu). (tu)
luky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

japapatramtara Napsal:
-------------------------------------------------------
> sztula:
>
> no to si delas srandu.. vsude pisou, ze komisi nemaji zadnou.

teď jsem kouknul do historie a skutečně u každého obchodu mínus 15 peněz. Tak jsem zkusil jeden demo obchod a provize se už neobjevila. Tak to byl asi jenom nějaký okamžitý šum.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ráda bych popsala svou zkušenost s otevřením účtu u Activ trades.
Ve čtvrtek jsem posílala mailem všechny potřebné dokumenty, kopii občanky, řidičáku, výpisu z účtu a podepsané naskenované kopie smluv. Sice dohromady tyto smlouvy mají nějakých cca 40stran, ale na svých stránkách psali, že stačí poslat pouze stránky s podpisem a svými iniciálami (cca 3).
Během pěti minut jsem dostala odpověď, že dokumenty jsou akceptované. Čekala jsem do pátečního rána než mi pošlou bankovní údaje a ihned jsem poslala obnos 320eur (cca 8140kč - ano, je to nic moc, ale pro začátek dobré :) )
Peníze jsem posílala europlatbou přes Komerční baknu, takže to bylo naprosto bez poplatků, poslala jsem 320 a na účet k AT přišlo 320.
Jelikož jsem to posílala v pátek, trvalo to trošku déle, přihlašovací údaje k účtu jsem dostala mailem včera kolem 17:00 a hned jsem se zkusila přihlásit - 320eur bylo tam :)
Ani bych nečekala že vše půjde takhle rychle, byla jsem příjemně překvapená :)
Časem poreferuji jak je to s plněním a ostatními neduhy živých účtů :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...