Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Já myslím že to tam mají vysvětleno celkem jasně v té tabulce a příkladu. Platíš např. poplatek 18 USD za každý zobchodovaný milion USD, pokud máš celkem měsíčně protočeno méně než miliardu USD atd. + spread, pokud je.

Pozor že Dukascopy má 1 lot = 250 000 USD, ne 100 000 jak bývá zvykem.

Můj osobní, zcela nepodložený a bezvýznamný názor je ten, že krom výhody ECN se Dukascopy tváří seriózně, mají všechno jasný a tím že otevírají account od 50 000 USD odfiltrují většinu otravných mini-obchodníčků kterými se musí zabývat například CMS (třeba mnou:D ). Dukascopy má jinak fajn reference, já mít tento deposit tak je rozhodně zkusím. Osobní zkušenost ale nemám. U hotspotu FX je myslím minimální deposit 7 500 USD, ovšem pokud se pod něj dostaneš tak ti zmrazí účet dokud tam zase nebude víc - takže minimálně 10 000 USD bych tam poslal.

Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Whizzz
píšeš blbosti..Dukas má lot jako všichni za 100.000..lot je lot, ale mají raději když trader obchoduje odvozeniny miliónu...25% (2,5 lotu), 50% (5 lotů),75% (7,5 lotu)....ale 1 lot (100K) se dá taky otevřít...to je (násobky 2,5 lotu) jen technická úprava Dukase
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Caute,

vyplnujem cms withdraw form a neviem co z namenaju nazvy Sorting or Routing Number a este Intermediary Account Number. Co tam treba zadat?

Inak staci to len vyplnit, podpisat a zaslat? kolko to zhruba trva kym to pride na ucet.a mozem vecer obchodovat? alebo cakat kym mi to nepride na ucet a az potom koli tomu aby som nahodou nemal nejake otvorene pozicie.

Dik. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sten42 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Díky za radu. Mrknul jsem na stranky Dukascopy a
> Hotspot FX. Velikost speadu je velmi zajimava ale
> nejak si nejsem jistej jestli jsem pochopil ty
> jejich poplatky.
>
> www.dukascopy.com/swiss/english/forex/forex
> _trading_accounts/


Sten,asi v strede stranky ktoru si tu dal je info o "lot size".

Platforma je optimalizovana na 250K ako standartna velkost lotu.Minimalna velkost je 100K , avsak oznamuju (Dukascopy) ze orders medzi 100K a 250K maju zvysenu pravdepodobnost neakceptovania.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kolac182:

zdravim, routing no. neres pokud jsi z Cech a mas cesky ucet ve formatu IBAN. Mezinarodni IBAN uz obsahuje vsechny nutne informace pro prevod. Zprostredkovatelskou banku jsem tez osobne neresil, ale mam ucet v USD u brokera tj. posilal mi to z JPMChase v NY,USA a vse prislo v pohode obvykle do 3 dnu sem to mel zauctovany na b.u. Nicmene mozna je nejaka srandicka v posilani z jinych bank - u uctu vedenych v jinych menach - tezko rict, nemam vlastni zkusenost. Mozna Sid poradi ... Obchody samozrejme zavirat nemusis, pokud si neposilas cely ucet :-D

At se dari !! ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim...

snazil som sa otvorit si demo ucet priamo cez cms, avsak akosi neuspesne. Ak chcem demo, vzdy ma to hadze na tu istu stranku (www.cmsfx.com/en/my-account/open-free-practice-account/) kde mi vyhodi ze sa musim najprv registrovat... a znova a znova. Na skusku som klikol aj na open live acc. to fungovalo vpohode. Len to demo mi akosi neide...
Viete niekto poradit co s tym ?
vdaka za info :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mě také najednou nejdou otevírat demoúčty, například u Ikon royal, Alpari, North finance, Mig, Activ trades. Zkusila jsem snad všechny které podporují MT4 a u žádného z nich nejde založit demo. Pouze u Fast FX. Zkusila jsem i přeinstalovat windows a stále nic, nevíte kde by mohl být problém?
Moc děkuji za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevím čím to je, taky mi to nešlo (od otevření live Activ). Problém je v tom, že se při otevření demo účtu nedá vybrat demo server. Zkusil jsem tedy nainstalovat demo na jiném počítači a zkopírovat soubor Activtrades-Demo.srv z adresáře config, a hle, už to funguje :) Přidej Activtrades-Demo.srv (zip přejmenuj na srv) do adresáře MT/config, a vyber při otevírání účtu demo server, mělo by to fungovat. U ostaních brokerů by to mělo být stejné, tzn. sehnat si .srv soubor a dokopírovat ho tam.

5946

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Libos:

to u mě asi bude problém, nemám druhý počítač na kterém bych MT4 nainstalovala :( vyzkoušela jsem snad patnáct brokerů a z nich mi šel založit účet pouze u ODL a Fast fx, což je mi nanic protože mají jiný čas v platformě :( Je mi to divné, nejde to už asi tři dny, dnes jsem se naštvala a přeinstalovala komplet windows i s SP2 a ostatními programy, takže systém byl "čistý a čerstvý", také jsem si stáhla radši nové verze platforem přímo ze stránek a stejně žádná z nich nejde, zase pouze ODL a FastFx.
Je mi to záhadou :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...