Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Mám dotaz na live obchodníky u CMS. Je normální, že JP Morgan si za došlou platbu 200 USD účtuje 25 USD pokud jsem zadal poplatky OUR? Podotýkám, že nejde o založení nového účtu, účet jsem měl u CMS otevřený a dřívější platby OUR mě u eBanky stály 200 CZK, nyní jsem u LBBW zaplatil 350 CZK + 25 USD, které chce JP Morgan. Je to nějaké divné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid:
Nejdivnější na tom je, že pokud chtěla JP Morgan nějaký poplatek, proč to nestrhli z došlé platby (z těch 200 USD)? Kdyby chtěl poplatek CMS, ten by si to strhnul z mého live účtu. Asi to je opravdu kulišárna od LBBW, protože ten poplatech chtěli dodatečně po dvou dnech. ...zase mě čeká otrava s reklamací. :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Neví někdo jak se "tváří" CMS na vybrání peněz a nezrušení účtu? Nechci ho u nich rušit, ale obchodovat přes ně nebudu, dokud něco neudělají stím svým VT šmejdem. To co teď udělali z VT traderu a hlavně z VT Mobile je otřes a jejich technická podpora uplně nanic.
Zkusím Alpari UK.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja som s novym VT Traderom uplne spokojny, sem tam sice platforma zavaha a mam pocit ze budem musiet pouzit windowsacky trojchvat :) ale hned sa spamata a vpohode bezi dalej... Ale inak sa mi novy engine paci. VT mobile som ani nerozbehal to je pravda na to som pekne nastvaty.

Skus hodit chat s CIKomodity, oni mi vzdy poradili co s CMSFX ak bol daky problem, aj ked som nemal cez nich ucet.

Vela stastia.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Zdravim vsechny,tak jsem si zalozil live ucet na zkouseni s minilotikama u CMS, slo me to tri dny a dnes jsen zadal ve VT prikaz a nic,zkousel jsem znova a to stejny,normalne se objevi tabulka ,zadam prikaz a kdyz dam pri potvrzeni ok,vse zmizi a tim to konci :S .Psal jsem jim mail a odpoved je tato:


If you have submitted a Trading Agreement for a new Live Trading Account,
please allow 1-2 business days for processing. We will contact you with
your application status by e-mail.

If you have submitted a Withdrawal Request Form, please allow 2-3 business
days for processing.

Stalo se to nekomu,nebo stava se bezne? Diky za pripadne rady...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...