Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Již delší dobu zkouším demo účet u CMS,všechno se zdá OK. Dobře se mi i pracuje s VT. Na různých forech jsem se ale dočetl, že se u CMS vyskytuje větší problém s plněnim.Na demu jsem žádné slippage nezaregistroval (možna proto že je to jenom demo :S).Může to být příčina pomalého připojení k internetu, nebo je chyba na straně CMS.

Můžete někdo poradit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar, snažím se fundovat účet u IBFX...
u převodu creditní kartou tam mají poplatek 20$ jako convenience fee, který si účtuje broker. Za samotný převod bych u CSOB neměl platit nic, ne? Je VISA karta credit card?

International Customers
If you have not done so already, please submit a copy of your credit card with all but the last four digits blocked out. The card MUST be signed and expiration date visible.
Těmi last four digits se myslí zakrýt z těch 4 skupinek po čtyřech číslech tu poslední? Na druhé straně mám podpis, čtyřčíselný kód a dále jakýsi trojciferný...
Nějak mi není jasný, co mám vlastně zakrývat a nerad bych to řešil na víc emailů kvůli tomu, že mi to budou reklamovat. Když se to povede napoprvé, snad budu mít zítra účet fundovaný ještě tenhle týden. Asi není moudré poslat peníze hned zároveň se scanem karty, to spíš až mi potvrdí, že je vše v pořádku, ne?
Vyplácet se dá jedině přes bankovní převod?

Business Trading Accounts
We will NOT deposit funds to your trading account until we receive a copy of the business credit card. To fund your business trading account, you MUST use a business credit card with the business name on the front of the card. The card MUST be signed and expiration date visible.

Asi se ptám hloupě, ale v podobné situaci jsem ještě nebyl a rád bych to udělal dobře napoprvé:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Felix:

Zdravim,
pocitam ze pokud nevis jestli visa kterou mas je kreditni karta nebo ne, tak se pravdepodobne jedna o klasickou debetni kartu. Pro prevod to neni nutno resit, platbu akceptuji i z debetni karty ( credit card - jde spis o zvyklosti v USA,tj. tam je zcela bezny zit na dluh :-) Derkel ti poradil dobre! Ta hl. veta je:

"[bold] please submit a copy of your credit card with all[/bold] [ital](but the last four[/ital]) [bold]digits blocked out[/bold]"

but the last four digits = vyjma posledniho ctyrcisl.

Za platbu kartou by jsi csob nic platit nemel, nicmene otazka je jaky kurz bude pouzit na prevod czk-usd - aka kdo bude provadet konverzi ...

Vse pouze muj odhad - brokerovi jsem ucet pres kartu nefundoval...

At se dari !! ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové, nevím jestli není pozdě, ale posílat kopii karty se zakrytými posledními 4 čísly je pěkná krávovina, protože přesně ty poslední 4 čísla každý obchodník vidí a nevidí všechny ostatní!!!!
Čili si pomocí vaší kopie složí celé číslo karty a nato nemají právo!!! A vidět druhou stranu karty nemají právo vůbec. To po mě nechtěli nikdy nikde. To už jim pak chybí snad jen PIN.
A nevim jak u IBFX, ale já posílal k CMS peníze převodem z ČS za 200Kč a byli tam druhý den bez buzerace s kopiema.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...