Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

Dobry den,
testuji forex miniloty na MT4 na demo uctu od FXpro.com . MT4 mi vyhovuje, chci zacit obchodovat s miniuctem 200USD nez si zabehnu system do krve. Cetl jsem recenze na FXpro a jsou ponekud smiseneho charakteru. Muzete mi doporucit solidniho brokera na takovyto miniucet ?

Dekuji a hezky den,
D3trax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

D3trax

zkus si trochu přišetřit a třeba začni u ActivTrades. Ale skutečně $200 je velmi málo. Je to tak nanejvýš na mikroloty 0,01 a také to není nic moc. Jen si to vyzkoušej na demo a uvidíš, že rozumný MM se na tom postavit nedá. Můj názor $2 000 a mikroloty je takové minimum. S tím už si můžeš sice jen hrát, ale je už to live a už Tě to bude nutit k zamyšlení před každým obchodem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

D3trax Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobry den,
> testuji forex miniloty na MT4 na demo uctu od......

Pokud jde o výběr brokera, situace pro začátečníka je obtížná, protože všichni tě budou škubat - je to jejich byznys. Vybíral bych podle mnohokrát uvedeného doporučení na www.forexpeacearmy.com/public/forex_broker_reviews v závislosti na systému jakým budeš obchodovat, a zda broker poskytuje mikroloty. Pak ještě minimálně měsíc vyzkoušet demo a přibližně posoudit chování brokera při různých situacích. Ohledně výše prvního vkladu zastávám naprosto opačný názor než všichni zde diskutující. Při správně zvoleném MM je 200USD zcela postačující, a pokud o ně přijdeš, nebude to tak bolet (a mimochodem, i z 200USD se dá za pár měsíců udělat 1000USD). Je totální nesmysl vletět do obchodování se všemi úsporami, a po prošvihnutí účtu se vším jenom naštvaně seknout. To je lepší rovnou zůstat u lopaty.
A ještě jedna věc, možná trochu opomíjená - trading není jen práce, je to styl života.
Happy pips.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat těch, kdo obchodují živě u MB Trading na pár otázek ohledně otevření účtu.
Zajímalo by mne, jaká je minimální částka se kterou se dá otevřít účet a také by mne zajímalo, jaká je minimální velikost pozice - 0,1 nebo 0,01 Lotu?
Je něco na co bych se měla při otevírání připravit?

Moc díky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj. Máte někdo zkušenosti s Varengold. Jedu u nich cca měsíc demo a uvažuji o založení ostrého účtu.
Mají variabilní spready, ale poslední dobou to např. na EURJPY lítá od 5-6 do 12 pips. Přitom prý průměrný spread na tomto páru jsou 3 pips, což jsem tam skoro nikdy neviděl.
Díky za jakoukoliv zkušenost s tímto brokerem.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...