Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

a co CL? :) tam svatky asi neznaji.. je to opravdu zhavy uhlik v ohnisti, sleduji primarne 1m graf a o signaly neni nouze, stejne tak pohyby, ktere tento trh nadeluje. jeste jsem se nanaucil profitovat na levnejsich trzich, takze si momentalne vyplnuji pouze obdobi temna, ktere minidow postihlo, ale stoji to za to, me smysly maji aspon mensi osvezeni :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Já dnes měl signál, byl ale pro mě jasný chop. S novým rokem a pondělím jsem ale měl výjimku v plánu, kde jsem měl vzít long. Avšak živě jsem hodně váhal, nakonec nevzal a dopadlo to jak to dopadlo. Hold o tom je trading, jeden obchod ale nic neznamená. Jde vidět jak krásně můj OS stále funguje, hlavně nevěšet hlavu a soustředit se na další obchody. Trhy jedou dál nahoru a další profity jen čekají!

Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak dnes první obchodní den v roce a hned takový pěkný pohyb. Už v pre-marketu obě emas long + vesměs pozitivní zprávy z ostatních trhů a tak sem čekal jestli dostanu signál...ten přišel v 15:31 vstup long 788,8 a výstup v 16:12 na PT 795,2.....pak sem dostal ještě signál v 17:30 long,ale ten neberu po tak velkém pohybu-často to končí na SL (což by dopadlo i dnes)....takže když shrnu dnešní dne,tak sem spokojen,protože byl dodržen OS a to je nejdůležitější.

Ať se v novém roce daří!

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry:
jo, začátek roku se vydřil,ale můj obchod sem napsal jen kvůli tomu (normálně své obchody již moc nezveřejňuji) abych "ukázal" hlavně začínajícím traderům,že je potřeba dodržovat svůj plán pokud dostanu signál ke vstupu....protože vlastní emoce jsou brzdou každého tradera. Samozřejmě,že i já mám někdy před vstupem nějaké emoce,ale naučil sem se brát signál automaticky jakmile se mi vykreslí a splňuje moje podmínky pro vstup.

Ať se daří !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...