Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lordberry

ahoj, no ikdyz to dle meho statusu tak nevypada nejsem v tradingu zadny novacek a jiz nejaky ten rok se tradingu venuji, ostatne i financnik jsem neco malo prez rok sledoval a zapojoval se do diskuzi, casel jsem ale prisel na to ze pusobit na tomto foru neni az tak jednoduche a projevy ceske natury se objevovali velice casto.
Proto jsem na cas financnik opustil a regnul jsem se pod novym uctem a s cistym stitem, sice kdyz procitam diskuze tak se moc nezmenilo, opet traderi skacou od systemu k systemu a hledaji guru, opet neni nouze o zavist o falesne vstupy k posileni ega atd.
Nicmene jedno se musi nechat a to ze je to jedina vetsi komunita kde se daji prodiskuzovat i jine pohledy na danou vec a vyslechnout nazory jinych traderu.

Primarne jsem vzdy obchodoval PA jen ciste z grafu ale cim dal tim casteji jsem dochazel k nazoru ze obchodovat PA v realnem case a to intradenne je velice narocne a to i pro cloveka ktery ma jiz grafy tak nejak nakoukane ,takze nyni obchoduji live takovy hybrid jedna se vesmes o PA filtrovanou prez CCI s par prvky ktere me tak nejak sedi viz minitrend linky a ruzne cmaranice ktere nekomu nemusi nic rikat ,mam jen cca 4 patterny, primarne vsak obchoduji jen jeden a to vstup na korekcich do trendu
Obchodoval jsem "take " vesmes do 18:00 ale jiz z minuleho roku lze vycist ze zacatek obchodovani byva velmi casto volatilni a casto se trh rozjizdi az po 18.00 nebo tesne pred touto dobou , takze nyni obchoduji vesmes celou seanci ale diky filtrum nemusim byt soustredeny celou dobu,protoze mam stanoveno co se musi na grafu zacit odehravat abych teprve dany vstup/signal zacal vubec hledat, proto mivam vstupy i kolem 18:00 kdy byvaji casto vetsi pohyby pred odchodem traderu na hamburgr a casto se trh prave rozjizdi a zacne nadelovat "citelny trh" az po navratu s plnymy zaludky.

Jedn doufam ze alespon par traderu se nebude bat za sve ztratove obchody a budou pridavat inspirativni screeny s komentari a pravdivymi vstupy, ono zakreslit po seanci do grafu ty win trady dokaze i male dite. doufam ze jeste nejaci takovy jsou a pumuzou ostatnim i tem co jiz jedou live cerpat nove inspirace a nove pohledy HAPPY TRADING ALL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Som len zaciatocnik v SIMe ale podobne ako lordberry, svoje usilie som nechal v tom volatilnom gulasi, ktory koncil cca v 18:15. To som vsak bol uz 1x na SL, a 2x BE+1. Tz ze definitivny koniec pre mna v ten moment. Ako to uz byva, nasledne trh nabral citatelnu formu a pozeram ze dva signaly sa tam naozaj dali pohodovo zobchodovat.

Tet40 dik za tvoj obrazok, a popisky - velmi citatelny a velmi pekne pracujes s PA. Aj ked ja si viac kreslim SR (cize horizontalne linky), ty si asi na tie vertikalne :). Potesilo ma vsak ze niektore casti tej 'cmaranice' mame podobne/rovnake, pretoze to potvrdzuje ze moje myslenie je na spravnej ceste.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ZOLLINO

O tom prave mluvim ono do 18:20 to bylo takove nemastne,neslanne teprve az pote trh nabral up trend , takze se opet vyplatilo pockat az ten chaos skonci, samozrejme ze pouzivam i s/r ale ty mam zakreslene na druhem grafu/monitoru, protoze v jednom grafu spolu s temy cmaranicemy bych v tom mel moc velkej gulas, btw kolem 21:05 tam byl jeste jeden peknej odraz do longu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tet40

Taky se musím připojit....
Když jsem viděl tvůj screen, tak jsem uvažoval velice podobně jako ty, s tím rozdilem, že sleduji 1M graf a to pouze do 18:00...
Já osobně jsem v ten den zobchodoval jen ten UP obchod v cca 17:40 ... Dříve mi to přišlo přiliš nejednoznačné a po 18.h už jsem měl padla.
Doufám, že tu shledáme jestě další a další screeny ze kterých se budem moci navzajem inspirovat, či poučit.

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BOBR parada vic pohledu bude urcite zajimavejsi, primarne obchoduju jen s trendem a to korekce , to samo o sobe je dostatecne robusni a funguje stale, korekce a swingy tu budou stale , nic dalsiho nehledam a ikdyz si zakresluju prubezne behem seance vsechny vstupy dle PA jako vlajky,CC,trojuhelniky atd tak vstupuji na nich spise vyjimecne. ty male trendove linky na swingu me pomahaji upresnit vstup, pouzivam to uz strasne dlouho , skvele to pomaha nacasovat vstup s minimalnim SL a keasne se prez to filtruji vstupy . na screenu jeste dalsi mozne vstupy po ukonceni me seance, staci si jen pockat a neblaznit po otevreni burzy na volatilnich useckach

15047

Link to comment
Sdílet pomocí služby

na tom není nic zvláštního, že nemá široké rozpětí. Ne všechny dny je posvícení. Já si dokonce myslím opak, že dnešek nebyl zas tak špatný.. od cca 16:43 se cena vydala vzhůru a trendovala hezky podle EMA... Dalo se tam vstoupit několikrát a 300 klidně vybrat.. Já bohužel vstoupil trochu později a korekce mě vyhodila na BE+1

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já myslím, že dnešek je fajn.. Počatek dne začal Tradingrange jak jej definuje Joe Ross, který neobchoduji( moc zmatené), jeden krasny vstup na první velké korekci jsem zmeškal ( WC ;) ) a po těch třech výrazných korekcích jsem vstoupil ( long ) - odnesl $ 100 a pak se trh urval směrem dolů .... Dnešek beru zcela rutinně ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peknej pohyb do shortu:) no nic i to k tradingu patri, na 1 min grafu peknej signal short na korekci na 2 min se nevykreslil.

BOBR

Pro jake PT chodis nebo na zaklade ceho vystupujes ze jsi vybiral 100usd, ja mel namireno k urovni 800 kde bych vybral nastaveny PT 300, vlastne otazka na vsechny jak resite v tomto obdobi vystupy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...