Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

No já jsem začal od 4.1. paperovat NQ zatím se mi to nezdá nijak tragický. Po dnešním dnu jsem v profitu 393$ dvou kontraktech, SL 8ticků, PT 16-24 ticků podle support/rezistancí. Ve výsledku mam započítaný i komise. A abych taky něco udělal pro lid tak vkládám můj dnešní graf.

15073

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to colman:
já sem si před časem udělal backtest 2V a DB/DT tak jak sem je obchodoval a 2V a DB/DT do trendu dle EMA 34 a zjistil sem,že do trendu mi to dává stabilnější (téměř identické roční výnosy) - testováno na datech za 2 roky nazpět,takže sem kvůli tomu přešel na lehkou úpravu a obchoduji 2V a DB/DT do trendu (+ mám nějaké soukromé podmínky pro vstup).....takže 5.1. vypadal u mě takhle: 1. vstup long 15:50 783,výstup na 787,6 a 2. vstup long 17:12 787 a výstup na 791,3.

Ať se ti daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Kahiros,
dík za vysvětlení, já jsem se snažil brát tyto signály hlavně u High a Low dne nebo u nějakého většího swingu bez ohledu na EMA, ještě jsem si všiml, že jsi o trosku zvýšil PT ze 400$.
Poslední dobou se snažím obchodovat druhý kontrakt se slevou 80$ od vstupu - občas mi něco ujede a equity není tak stabilní, ale na druhou stranu RRR 1:6 zvedne ziskovost cca o 20%

David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to colman:

nene, PT jsou pořád stejné, jen u těchto 2 vstupů sem očekával slušný protipohyb při vykreslení signálu (předcházel tomu delší chop u obchodu č.1 a tak sem vstoupil se slevou 6 ticks tuším) a PT nechal na stejné ceně jako kdybych vstupoval na open svíce po vykreslení signálu-takže proto jsou PT u těchto obchodů větší.
Jinak tak jak jsi to popisoval,tak sem to obchodoval i já.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čest tradingu! dneska jsem se pěkně vyznamenal. První obchod úplně špatně, takže plná ztráta. Takže jsem si pak dal ještě dva, abych se z té ztráty dostal. Vzal jsem, co to dalo a šel od toho.. Lepší skončit s pár drobnými než ve ztrátě.. Zítra hold pořádně a s čistým štítem od začátku..

15080

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tet40 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ta rezistence je peknej orisek , je to zase dnes
> zdechle ani reporty nepomohly ...

TET40:

Myslel som na teba okolo 15:38 kde sa na 2min grafe objavilo celkom pekne ZLR, tvoj PT300 by tak koncil presne 0.2 pod dnesnym High dna. Ale vidim ze si ho nebral...


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dneska pro me zklamani, cekal jsem ze se to po reportech trosku rozhybe a ackoliv euro trhalo rekordy a nebylo zastavitelne tak indexy porad mrtvolne , uvidim pristi tyden ale mozna bude treba upravit SL a PT aktualni nalade na trhu, swingy jsou hodne male a trh se poradne nedostal do trendu uz 4 den uvidime Katdopadne dnes 2 x BE+1 , zda se ze 300usd na swing je pro toto obdobi moc , jeden pohyb 190usd druhy 250usd , skoda, kazdopadne ztrata se nekona a oba obchody dle planu jen nedosahli na plny profit, vzhledem k tomu ze se ted da pouzivat SL 50-80 usd zacnu uvazovat o snizeni PT ale jeste nekolik dni pockam oba vstupy az po obede , pred tou S/R jsem signal moc nelovil bylo by to na hrane a po falesnem prurazu uz trh zeslabl, proto vstupy az po 20:00

15085

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...