Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Ahoj Kubo,
já vlákno sleduji pořád,jen už tolik nepřispívám (asi vše o tom jak obchoduji sem tady někde popisoval a jedu to pořád,takže nemám nic nového čím bych mohl pomoci). V listopadu sem skončil -50/k (bez komise) a prosinec -80/k (bez komise). Ale teď už definitivně vím,že už prosince obchodovat nebudu (už letos sem nad tím přemýšlel po výsledcích z r. 2009), protože pro mě těch příležitostí není tolik a tak se zaměřím na jiné věci kolem tradingu....jako třeba otestování vyššího PT u jednoho vstupu z PT 640 na 900 (všiml sem si,že docela často trh dojde až za tuto hranici,pokud inkasuji PT 640).

Ať se Ti daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak sa pochvalte kto sa dnes zviezol na peknom short trende na TFku a hlavne kolko?
Som dost prekvapeny z tych krasnych pohybov co robi TF poslednu dobu. Vcera som ani neotvaral grafy, lebo boli vsade same prazdniny a dnes som pozeral ze bol krasny 800USD long pohyb. Dnes zas pekny 2000 USD short trend.
Sice som si v porovnani z pohybom ukrojil iba kusocek, ale mam radost z toho ako sa trh hybe. Keby to tak chcelo vydrzat pocas celeho roka
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry:

Situaci 3.1. jsem viděl úplně stejně. Až na to, že já pro vstup potřebuji prostor alespoň $100. Taky jsem se nedočkal :). Ale jsem rád, že jsem vydržel a nikam zbrkle nevstoupil. Dneska 4.1. je to podbné. Trh lezl krásně dolu, ale žádná pěkná a čitelná korekce. Až 17:52 pro mě vstup, ale zaspal jsem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkll: To je pravda. Pisal som to velmi subjektivne, pretoze obchodujem hlavne TF. Aj ES bol taky nemastny-neslany, pohyby boli ale vela chopu. Preto som sa bal vstupovat do TF pretoze obchodujem PA a IA. Navyse chapem aj to co pise urbanr - urcite to pre niektorych bol aj den bez vstupu. Vacsina z nas potrebuje ale pre obchodovanie aspon nejaky pohyb (ak neratam nesmerove strategie pri opciach) a ten vcera a predvcerom na TF bol a prial by som si aby bolo takych dni v roku 2011 co najviac.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já dnes plánoval pauzu, protože po 3 dobrých dnech sem očekával,že dnes asi bude trh línější a tak sem k pc přišel až v 16:15 a o nic sem nepřišel....já bych měl jediný long signál v 16:02 poté,co se trh odrazil na low dne od high předešlého dne do up trendu - tento obchod by skončil na SL,takže dnes sem aspoň ušetřil nějaké peníze.

ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...