Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Dakujem za odpoved. To by som si ja nedovolil takto od boku, davam prvu polhodinku trhu priestor aby sa vyventiloval po natlakovanej noci (v USA). Ja som to vcera dost nepekne odpalil, kedze som trosku premotivovany sa snazil vstupit a pritom den bol absolutne nevhodny na obchodovanie, to som vsak zistil az po tych katastrofach co som si nadelil. Diky za tvoj postreh.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rozjelo se to hezky dolu, na coz jsem byl ready. Ale... ;) jelikoz jsem nesel na breakoutu (nybrz vstup byl na prvni reverzni odrazejici se od EMA) tak jako tak muj limit order byl preskocen. Kdybych vstoupil niz na breakoutu tak to pochopim, ze momentum si na limit nehraje.. Takhle se slevou jsem cekal, ze limit dostanu :( nestalo se a mne utekly tri kila.. Pritom to mel byt, tak hezky obchudek...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mne sa podarilo zobchodovat ten prvy pokles so ziskom 3.3 bodu, bohuzial som spanikaril ked nastala korekcia a vystupil som tak ako som vystupil, keby som uplatil osvedceny mplay123 prinieslo by to bonus dalsich 1.8 bodu. Dalsi pokles a nasledne dva vystupy som ocakaval ale postradali jednoznacne signaly na vstup (pre mna) po poslednych neuspesnych dnoch som sa nechcel spoliehat len na moje SR (nakreslene na obrazku) a pocit.

15028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ZOLLINO:

Ja myslim, ze tech 3.3 bodu te mrzet nemusi i kdyz to mohlo byt 5.1 bodu :) Osobne mam radsi vybirani zisku dokud mi je trh nabizi. Nemam problem vzit PT $200. Pod $200 ale uz nechodim kvuli RRR. Jak beres vystup MPlay 123? Dve CCI 50 proti tobe + zelena svicka (v tomto pripade)? Takhle jsem to pochopil primo z popisu MPlaye. Na tvem Screenshotu by to tedy byla pata svicka za tvym vystupem? Diky za odpoved :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tet40:

já jsem vstupoval na prvním a druhém swingu (z těch co jsi zakreslil). První byl agresivnější, počkal jsem si, až se EMA34 dostane nad EMA 204 a následně jsem obchodoval odraz od EMA long. Skočnil jsem na BE+1.. Pak se trh znovu otočil, takže jsem první (nemáš zakreslený) neobchodoval. Počkal jsem si na třetí korekci (neboli pattern 123) - vyčkal jsem, až korekce doleze k EMA a pod tu úsečky, co se dotkla EMA jsem umístil limit. Vstupoval jsme de facto na první reverzní do short (můj limit ale na této slevě nebyl vyplněný, takže jsem ostrouhal). Ten vstup byl podpořený i flipem a byl tam ještě prostor k low z premarketu.. (u tebe druhý swing a pattern 2v)
Ten tvůj třetí zakreslený swing bych už nebral, pač jsem vyčerpal svůj limit 2 obchody na den. Ale jinak bych ten swing stejně nebral, protože byl už hodně blízko poslednímu low a asi bych neměl prostor pro posunutí na BE. Svůj vstup bych ale umístil pod tu congestion a obchdoval bych její break, který by útočil na nová low. Tady bych vstoupil se stopem umístěným 1 tick pod low té CG. Tuhle CG bych bral i z toho důvodu, že se tam vytvořilo hodně malých úseček (inside barů), jejichž průrazy bývají hodně silné

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi,
tak to prostě chodí, občas se trhy hýbout a někdy ne.Důležité je být trpělivý a počkat si na to "svoje"...a hlavně, protože je dnešek pro tebe "supr",tak pro jiného to může být opravdu super den kdy vydělal.

Bylo by dobré, kdybys příště napsal proč je pro tebe ten a ten den "supr" - takhle je tvůj příspěvěk o ničem a "výstřel do tmy" - nic ve zlém.

ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...